Гаврилюк Олег
Давай з тобою помовчим (Bek)
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Аі.
Текст пісні:
1.
В кишені змоклі цигарки і борода небрита,
Броня розірвана в шматки і кулями прошита.
Кричу:-’’Тримайтесь,пацани!’’,від крику сам проснувся,
Я повернувся із війни,у тишу повернувся.
Приспів:
Давай,з тобою помовчим,давай,нічого не запитуй,
Давай,не згадувать причин чому я став таким закритим.
Давай,не ворушить думок,давай,я спогади залишу,
Душа закрита на замок,давай,послухаємо тишу.
—————————Програш——————————
2.
Цивільну форму одягнув,вступаю у калюжі,
Бог щось на небі перегнув – до всього всі байдужі.
Дитина батька обіймає,несе дівчина рози,
А мене радість переймає,не контролюю сльози.
Приспів:
—————————Програш——————————
3.
То скільки нас тепер таких живе у непотребі,
Залізних,а в душі м'яких – шукаєм друзів в небі.
Живем в цивільній суєті,в душі шалена втома,
Одне бажання на меті:почути тишу вдома…
Приспів:
Програш——————————Coda
Плюсовий запис
Коментарі:
Дякую друже.
«Давай,з тобою помовчим» Гаврилюк Олег.
Програш.
1.В кишені змоклі цигарки і борода небрита,
Броня розірвана в шматки і кулями прошита.
Кричу:-’’Тримайтесь,пацани!’’,від крику сам проснувся,
Я повернувся із війни,у тишу повернувся.
Приспів:
Давай,з тобою помовчим,давай,нічого не запитуй,
Давай,не згадувать причин чому я став таким закритим.
Давай,не ворушить думок,давай,я спогади залишу,
Душа закрита на замок,давай,послухаємо тишу.
Програш.
2.Цивільну форму одягнув,вступаю у калюжі,
Бог щось на небі перегнув – до всього всі байдужі.
Дитина батька обіймає,несе дівчина (ружі)рози,
А мене радість переймає,не контролюю сльози.
Приспів:
Давай,з тобою помовчим,давай,нічого не запитуй,
Давай,не згадувать причин чому я став таким закритим.
Давай,не ворушить думок,давай,я спогади залишу,
Душа закрита на замок,давай,послухаємо тишу.
Програш.
3.То скільки нас тепер таких живе у непотребі,
Залізних,а в душі мягких – шукаєм друзів в небі.
Живем в цивільній суєті,в душі шалена втома,
Одне бажання на меті почути тишу вдома…
Приспів:
Давай,з тобою помовчим,давай,нічого не запитуй,
Давай,не згадувать причин чому я став таким закритим.
Давай,не ворушить думок,давай,я спогади залишу,
Душа закрита на замок,давай,послухаємо тишу.
Програш на Соda.
Щиро дякую!
Гринів Міша,щиро дякую за доданий текст.
Друзі,щиро дякую за коментарі та слова вдячності.
Дякую!
Дякую!
Дякую!
Дякую !
Дякую









Останні коментарі
leo1965: Дякую!!!
alex_2011: Дякую.
polovinka22: дякую!
Ketryn: Дуже гарна мінусовка, тональність чудова. Гурт "Червона Калина " з м. Пескара (іт) передає Вам велике спасибі за хорошу оранжевому.
Strelbitskiy: Дякую!
Nadin15: Супер
alex_2011: Дякую.
vadim2021: Зробіть будь ласка У озерному краї
Павло Салганюк: Дякую!
Yanchik: Дякую!
bahus5: Дуже хвайна пісня! Дякую щиро...
Олександр Єрмолов: Дякую
Дмитро Винничук: Дякую !
Дмитро Винничук: Дякую !
Дмитро Винничук: Дякую !
Дмитро Винничук: Дякую !
Дмитро Винничук: Дякую !
V07a01lera: Дякую !
Дмитро Винничук: Дякую !
Aleksandriks: супер!
Aleksandriks: супер!
Peet Калуцький: Файл видалено,як такий,який не пройшов модерацію.Повтор від 21.02.2019
Eugene27: Дякую!!!
барта osp: ЩИРО ДЯКУЮ !!!
Володимир Мотрук: Як завжди на висоті ...
petrovich46: Якась музика... не дуже українська
Хуха Хух: Дякую!!!
mazuryk: Дякую!!!
muroslav_lax29: Дякую!
Віктор Гайдамащук: Дякую!