Галаган Ростислав
Моя україна
|
|
Опис:
Не знайшов цю композицію на сайті, якщо вона всетаки є, думаю, модератори видалять...
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Дитяча
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Дитяча
- Належить до жанрів:
- Авторська.
Текст пісні:
Моя Україна
Над сивим Дніпром височіє пивиха,
Зійду і погляну на край мій здаля.
Ти щастя зазнала і горя і лиха
Оця найрідніша для мене земля.
Приспів:
Моя Україна для мене єдина
Людей працьовитих і радості край.
Ми в щасті і в горі назавжди родина.
Цвіти Україно, цвіти, розквітай.
Примножимо друзі батьків наших славу.
Хай мирно завжди колосяться поля.
Хай славиться праця людей твоїх славних.
Не зникне в віках України ім’я.
Приспів:
Цвіти Україно моєї родини
Батьків і дідів незборимий мій край.
Ми завжди з тобою навіки єдині
Моя Україно, цвіти, розквітай.
Приспів
Моя Україна для мене єдина
Людей працьовитих і радості край.
Ми в щасті і в горі назавжди родина.
Цвіти Україно, цвіти, розцвітай.
Цвіти Україно моєї родини
Батьків і дідів незборимий мій край.
Ми завжди з тобою навіки єдині
Моя Україно, цвіти, розквітай.
Плюсовий запис
Коментарі:
де скачати +?
зверху над вашим повідомленням плюс!!!!
А як саме його можна скачати? Підкажіть, будь ласка.
Гарно!!!
якщо вам треба саме плюс, в хорошій якості, то скиньте мені в лічку свій імейл, я вам його закину. а з цього сайту плюс можна закачати наприклад з допомогою download master але плюс на сайті програмно стискається і переводиться в моно , тому, якщо вам потрібна якість, пишіть...
Де є беки????????????
вже виправив...
суперовий мінус
скиньте, будь-ласка,на мейл vitkazzz@gmail.com!!!!!
Відправив...
скиньте будь-ласка й мені плюс oksanadarbon@gmail.com
Скинув
Можна, будь-ласка ПЛЮС? soha_olga@ukr.net
Відправив
Дуже дякую. Гарна пісня
скиньте будьте ласкаві плюсик svetulka_murka@mail.ru дякую...
Скиньте, будь ласка, плюс і мінус natasharavlyuk@mail.ru гарно дякую!!!
Відправив ...
плюс на Vysokyjv@gmail.com гарно дякую
Відправив...
Скиньте,будь-ласка , плюс. khrebetko@mail.ru дякую.дуже гарна пісня!!!
Скинув...
скиньте плюс, будь-ласка, сюди olha.malylo@bk.ru
Скинув
можна і менні ukrainez11@mail
скиньте будь ласка і мені плюс
відправив
Скиньте,будь-ласка, плюс genalyuk_1983@mail.ru , дуже гарна пісня!!!
Скиньте будь-ласка
Скиньте будь-ласка плюс shportyuckmila@yandex.ru, чудова пісня!!!
Відправив
Велике вам спасибі за плюс!!!!!!!!
скиньте будь-ласка плюс на yra067@mail.ru , Буду дуже вдячний!!!
Дякую за плюс!!!
Будь ласка!
скиньте будь-ласка плюс на marienko.alena@yandex.ua
Відправив
Скиньте мені будь-ласка плюс:radiuk2003@mail.ru .Буду дуже вдячна!!!))))
Відправив ....
не мучте віталіка запишіть на касету ))))))))))))
=)))
Скиньте мені, будь ласка, плюс: MagurchakT@ukr.net Дякую.
Плюс тут https://yadi.sk/d/MPZuB5Tpa8iqq
kurilo.olena@mail.ru скиньте будь-ласка плюс
І мені ,будь ласка, плюс IRENA_4@bk.ru
Скиньте ше мені будь ласка, я тільки побачила що ви можете скинути)))) electrabest@mail.ru Мені мінус будь ласка)))) Дай ВАм Бог щастя та здоров`я))))
А не мені не мінус мені плюс)))) electrabest@mail.ru Дай ВАм Боже здоров`я і кар`єрного росту))))
Скажу вам чесно, мене вже трішки дістало надсилання цього плюса =))) Але я відправив =)
тетяна Скиньте мені, будь ласка, плюс
тетяна Скиньте мені, будь ласка, плюс bondar227@rambler.ru
скинув....
Якщо можна - плюс на dreammaster@i.ua , дякую
можна плюс tanya-burmak689@mail.ru
Скиньте будь ласка плюс neumyvaka@yandex.ua
скиньте будь ласка плюс oknovik79@gmail.com
ГАРНА ПІСНЯ.СКИНЬТЕ,БУДЬ ЛАСКА ПЛЮС NATALIA_CHIPENKO@UKR.NET
скиньте будь ласка плюс nagoksan@ukr.net
скиньте плюс, будь ласка - karina.tindirinda@ukr.net
Скиньте плюс,будь-ласка galina5503@ukr.net дякую .Дуже хороша пісня.
Скиньте плюс пісні, будь ласка
nekhaichukpolina@ukr.net
І мені будь-ласка мінус vikakovalchuk120497@gmail.com дуже дякую
Доброго ранку, а можна і мені плюс.tershaklesja78@gmail.com Наперед дякую
наведіть курсор на плюсовий запис і правою кнопкою натисніть...сохранить аудио как...і буде вам плюсовка
доброго дня. а можна плюс??tanuacheh@ukr.net









Останні коментарі
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!
alex_2011: дякую.
lyonya55: Дякую!
Howplay39: Дякую гарнесенько!
Павло Салганюк: Дякую!
RimskiyIvan: НЕЙМОВІРНО ЧУДОВО !! дЯКУЮ !!!
ангеліна гудько: Дякую, пане Олександре!
muroslav_lax29: Дякую!