Ганзера Іван
КОЗА МАР'ЯНА (кавер)
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Ой як стало на селі нам добре жити
Можна ферму у колгоспі розвалити
На горілочку би шифер поміня-ти
Із кумою в теплій хаті загуляти
Нехай наші вороженьки тай сміються
Шо давно городи в селах не ору-ться
Що квітують не сади, -а бур’-яни
Їм не знати, що то сіно для Мар’яни
================Приспів=================
Під горою яворина, і трава духмяна
Хай живе, кобила Зіна, і коза!, -Мар’яна
----------------Програш:----------------
Очеретом наш ставочок. заростає
Кум кобилу свою Зіну запрягає
Їде в ліс валити дуба сухостоя
Щоб зимою нам зігрітися з кумою
І нехай Росія газ, відключає
Нас з кумою таке лихо не зляка-є
Бо Мар’яна є у нас і є Зі-на
Не поставить нас москва, на колі-на
================Приспів=================
----------------Програш:----------------
І нехай Росія газ відключає
Нас з кумою таке лихо не зляка-є
Бо Мар’яна є у нас і є Зі-на
Не поставлять Україну на колі-на
===============Приспів:===============
Коментарі:
Вибачаюсь не той текст закинув.
Ой як стало на селі нам добре жити
Можна ферму у колгоспі розвалити
На горілочку би шифер поміня-ти
Із кумою в теплій хаті загуляти
Нехай наші вороженьки тай сміються
Шо давно городи в селах не ору-ться
Що квітують не сади, -а бур’-яни
Їм не знати, що то сіно для Мар’яни
================Приспів=================
Під горою яворина, і трава духмяна
Хай живе, кобила Зіна, і коза!, -Мар’яна
----------------Програш:----------------
Очеретом наш ставочок. заростає
Кум кобилу свою Зіну запрягає
Їде в ліс валити дуба сухостоя
Щоб зимою нам зігрітися з кумою
І нехай Росія газ, відключає
Нас з кумою таке лихо не зляка-є
Бо Мар’яна є у нас і є Зі-на
Не поставить нас москва, на колі-на
================Приспів=================
----------------Програш:----------------
І нехай Росія газ відключає
Нас з кумою таке лихо не зляка-є
Бо Мар’яна є у нас і є Зі-на
Не поставлять Україну на колі-на
===============Приспів:===============
Дякую
Дякую!
Дякую!
Не можу знайти плюс на цей кавер. Або мелодію міняти, або гармонію (а я це не зроблю). Друзі, цікавий варіант, може, в когось вийде?
А може, Саня Нестер? Буду дуже вдячний!
Ось такий плюс знайшов... https://five.muzyet.com/music/ivan-ganzera-koza-mar-yana
Так з ним і не співпадає.
Дякую!









Останні коментарі
Олег Ткач: Щиро дякую за працю!
leo1965: Дякую!!!
alex_2011: Дякую.
polovinka22: дякую!
Ketryn: Дуже гарна мінусовка, тональність чудова. Гурт "Червона Калина " з м. Пескара (іт) передає Вам велике спасибі за хорошу оранжевому.
Strelbitskiy: Дякую!
Nadin15: Супер
alex_2011: Дякую.
vadim2021: Зробіть будь ласка У озерному краї
Павло Салганюк: Дякую!
Yanchik: Дякую!
bahus5: Дуже хвайна пісня! Дякую щиро...
Олександр Єрмолов: Дякую
Дмитро Винничук: Дякую !
Дмитро Винничук: Дякую !
Дмитро Винничук: Дякую !
Дмитро Винничук: Дякую !
Дмитро Винничук: Дякую !
V07a01lera: Дякую !
Дмитро Винничук: Дякую !
Aleksandriks: супер!
Aleksandriks: супер!
Peet Калуцький: Файл видалено,як такий,який не пройшов модерацію.Повтор від 21.02.2019
Eugene27: Дякую!!!
барта osp: ЩИРО ДЯКУЮ !!!
Володимир Мотрук: Як завжди на висоті ...
petrovich46: Якась музика... не дуже українська
Хуха Хух: Дякую!!!
mazuryk: Дякую!!!
muroslav_lax29: Дякую!