Глусь Михайло
Журавлі
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Танцювальна лірика
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Дует
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д)
Текст пісні:
Приспів: Журавлі, журавлі відлітають в даль.
Журавлі, заберіть ви мою печаль.
Журавлі, журавлі відлетіли вже
І мені не вернути кохання те.
Коментарі:
Сайдчейн рубає люто... :)
Це аранжування - поєднання душевної теми і танцювального настрою)
Ага) [-3 dB]
Дякую за відгук)
Плюсик би по можливості, а так річ не погана!!!
Мінус класний, якщо можна плюс vasylbardyn@i.ua .Дякую.
Мені теж + rulia@mail.ru Дякую.
Автор, що є жанр - ДУЖЕ ГАРНА ПІСНЯ, то для мене відкриття. "Весільні стрінги" на 1.56хв., це жесть. І все це "умц-умц" до якої пісні? Судячи по "високохудожньому" тексту приспіву можна вже трохи уявити.
>Ігор Гарвас
Вибрав жанри з переліку.
+ наразі не маю. Як дістану - поділюсь)
І до чого тут ["Весільні стрінги" на 1.56хв] мінус же 4,56) я в шоці О_о
Автор, визначати свою роботу як "дуже гарна пісня" якось, я б сказав, неетично. Навіть якщо і в тегах таке опреділення існує. Ну а якщо рахуєте що стрінги на 1.56хв. з манерою гри "весільне діско трьома пальціма" дуже органічно вписуються в канву цього денсового аранжу, то це Ваше право і Ваш погляд як автора. Я з ним рахуюсь, хоч і не поділяю таке бачення сучасної танцювальної музики.
Гадаю, не треба брати так близько до душі мою композицію
Михайло,додай текст пісні...
Жесть:))))))))))))))
1.
Відлітав журавлиний ключ я дивилась стояла одна
Відлітав журавлиний ключ ти один ти один я одна
Ти пішов не сказав прощай щож робити не знаю мені
І вже більше до нас не прийде ти поринеш в обіймах її
Пр.2
Журавлі, журавлі відлітають в даль.
Журавлі, заберіть ви мою печаль.
Журавлі, журавлі відлетіли вже
І мені не вернути кохання те.
2.Зачекай зачекай не йди я сказати хотіла тобі
Не змогла я тебе зберегти ти поринув в обіймах її
Наче осінь холодна дощем щож робити не знаю мені
І вже більше до нас не прийде ти поринеш в обіймах її
Пр.2
Журавлі, журавлі відлітають в даль.
Журавлі, заберіть ви мою печаль.
Журавлі, журавлі відлетіли вже
І мені не вернути кохання те.
Пр-ш.Пр.
Фонограма супер.Я знайомий з автором слів та музики це авторська пісня.
можно плюс ??? w-a1975@mail.ru
А можна мені плюс,,будь-ласка - obrij_k@mail.ru
Сл.та муз. Сашко Соломон, виконує Наталя Бунь (Ромашки-4, ст. Фенікс)
)))))))))А фонка-то ворованная)))).
Віталік Вус: якщо фонка це аранжування, то ні. Аранжування моє :)
А можна плюс,юудь-ласка olegshapo@ukr.net
Дякую
михайло будь ласка виставіть ви свій плюс хоч почуємо як її правильно співати ??!!
якщо можна скинь мишко мені на пошту цю прекрасну пісню вона мені дуже сподобалась !! nikosol@ukr.net









Останні коментарі
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!