Грицак Богдан
Мамо,мамо
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Повільна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
Текст пісні:
Мамо, мамо рідная мамо
Плаче музика органа
Грає хлопцям, що упали
На землі Афганістану.
Грає хлопцям, що упали
На землі Афганістану.
Мамо, мамо рідная мамо
Із пісків Афганістану
Я несу тяжкую рану
Я у снах повернусь мамо.
Приспів:
Знову дивиться дуло смертельне на нас із печери,
Щоб життя назавжди відібрати у нас молодих
Ви не плачте матусю я прийду до Вас на вечерю
Ой, як хочеться, мамо, щоб бій цей скоріше затих.
Мамо, мамо рідний мій тату
Ви скажіть кого спитати
Чию землю боронити
Нас призвали у солдати.
Чию землю боронити
Нас призвали у солдати.
В небі високо кружляє сокіл
Рідну хату обминає
Чи повернеться синочок
Мати десять літ не знає
Чи повернеться синочок
Мати досі ще чекає.
Приспів:
Знову дивиться дуло смертельне на нас із печери,
Щоб життя назавжди відібрати у нас молодих
Ви не плачте матусю я прийду до Вас на вечерю
Ой, як хочеться, мамо, щоб бій цей скоріше затих.
Мамо, мамо рідная мамо
В кишлаку Афганістану
Мати сина сповиває,
Щастя й доленьки бажає
Мати сина сповиває,
Щастя й доленьки бажає
Мамо, мамо рідная мамо
Ви скажіть чому так рано
Ясне сонце опустилось
Рідну хату засмутило?
Ясне сонце опустилось
Рідну хату засмутило?
Приспів:
Знову дивиться дуло смертельне на нас із печери,
Щоб життя назавжди відібрати у нас молодих
Ви не плачте матусю я прийду до Вас на вечерю
Ой, як хочеться, мамо, щоб бій цей скоріше затих.
Плюсовий запис
Звантажити аудіо (+)
Коментарі:
Коментарі лишні. Пісня зворушлива, знаю її вже років 5, відколи мій творчий друг п.Богдан Грицак написав її. Доземне спасибі О.Пансюку за ПЕРШУ і НАЙВДАЛІШУ фонограму!
Ця фонограма була написана мною в 1999 році в м.Рогатині і ніякий там її Панасюк не писав !
Можу вислати міді для пана Василя.
Я дякую О.Панасюку за мінусовку, виставлену на сайті. А те, що Клемпоуз пише для Грицака фонограми, це ж відомо. Може б і Ви, п.Василю, хоч одну фонограму виставили на сайт? Я б і Вам подякував.
Василь Клемпоуз:Ця фонограма була написана мною в 1999 році в м.Рогатині і ніякий там її Панасюк не писав !
Шановний Василю! Вам великий МІНУС,що Ви не розпізнали те,що, все таки, це не Ваша фонограма,і великий ПЛЮС Саші Панасюку (Шурі),який так класно "здер" Ваш опус. До речі, це не "перша і найвдаліша" фонограма
Шури, як написано вище в коментарі. Подивіться, О.Панасюк на цей сайт закинув 194 фонограми.І, майже всі написав він сам. Якісь скопіював, якісь сам аранжував.
В Рогатині чи Пирятині немає різниці. це фонограма Олександра Панасюка. Я приєднуюсь, що О.Панасюк на цей сайт закинув 194 фонограми.І, майже всі написав він сам. Якісь скопіював, якісь сам аранжував. А, де ваші фонограми шановний? Було б приємно познайомитись з вашою творчісттю.
"це не "перша і найвдаліша" фонограма
Шури". Я мав на увазі перша фонограма саме на цю пісню!
"А де ваші фонограми?" - вже, мабуть, в сотий раз задається таке питання після коментара, який комусь чомусь не сподобався. Ага, мовляв, критикуєш, а сам то ти що зробив? Сайт цей не тільки для тих, хто пише фонограми і подібні закиди, мені здається,недоречні. Чи не так, шановний завклубом?









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!