Гіга Степан
Смереки осені не знають
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Я прийду осінньою порою
Загляну я в твої карі очі
І скажу, скажу тобі з любов'ю
І згадаю ті весняні ночі
Вже любов моя десь далеко
Вже зникають осінні просині
Там про неї шумлять смереки
А смереки не знають осені
Вже любов моя десь далеко
Вже зникають осінні просині
Там про неї шумлять смереки
А смереки не знають осені
З іншим ти ідеш тепер у осінь
Та весняні очі твої сяють
І мені сказала ти з любов'ю
Ті, що люблять осені не знають
Вже любов моя десь далеко
Вже зникають осінні просині
Там про неї шумлять смереки
А смереки не знають осені
Вже любов моя десь далеко
Вже зникають осінні просині
Там про неї шумлять смереки
А смереки не знають осені
В іншу осінь ми прийшли з тобою
Та весняні очі не згасають
Я люблю-люблю тебе і досі
А любимі осені не знають
Вже любов моя десь далеко
Вже зникають осінні просині
Там про неї шумлять смереки
А смереки не знають осені
Вже любов моя десь далеко
Вже зникають осінні просині
Там про неї шумлять смереки
А смереки не знають осені
Коментарі:
Не ображайтеся, ну це пародія на пісню.Працюйте!
Конкретно скажи що не так... Вистав свою версію. Порівняємо чия робота краща
Дякую.????
Дякую.
Гарна мінусівка як на мере трішки швидкувата,а так чудово.
Дякую. Візьму до уваги
Дякую Володимире!
Дякую! Але дійсно трохи зашвидка і на тон би нище
Не часто коментую чужі роботи, але - сама мінусовка ніби гуд, але аранжувальник, як на мене, задуже любить ударні інструменти - соло бас-бочки і дробовика у далекому супроводі інших інструментів. Спробуйте дати тихіше ударні, і мало б стати краще.
Коли ви вже цей сайт бляха зробити норм , вірусів капець поки скачаїш вже і співать нехочеться
Дякую фанера норм гітару дописать і норм
golubovbl, не знаю які у вас проблеми з сайтом, особисто у мене ніколи ніяких проблем, пораджу встановити якийсь блок реклами та детально перевірити систему на наявність вірусів. Гарного дня!
Дякую!
Володимир Курдіяка. Додай бек на приспів. як можеш!









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!