Гіга Степан
Каштанові свічки (Bek) (New)
|
|
Опис:
З великою любов’ю і світлою пам’яттю Степана Петровича цю оновлену версію пісні презентували сім’я та команда Степана Гіги.На жаль, Маестро не встиг за життя представити цю роботу своїм слухачам особисто...
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Ai+нарізка.
Текст пісні:
1.
А я уже не в молодому віці
Тому й кажу до сина і дочки
Що де б не умирали українці
Каштани в Києві засвічують свічки
2.
Так я умру, вмирає все на світі
То спека буде чи січнева лють.
Свічки каштани навесні засвітять
І цим мене вкраїнця пом'януть
————Програш————
3.
Та поки серце силу духу чує
Та поки очі дивляться на світ
Цілюще (молодина нас)? чарує
На Україні всіх каштанів цвіт
4.
Та вірю я,коли мене не стане
Коли відчує світ мою молву
Вогнем усе освітять в ніч каштани
І цим мене вкраїнця пом'януть
На-на-на...
Плюсовий запис
Коментарі:
Вічна пам'ять маестро Степану!!!
Пісня дуже гарна!!!









Останні коментарі
olegantonenko: Щиро дякую!
lyonya55: Дякую!
Eugene27: Дякую!!!
Павло Салганюк: Дякую!
igor_m2008: https://www.google.com/search?q=%D0%A1%D1%83%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0+%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80+%D0%A1%D0%9E%D0%9A%D0%9E%D0%9B%D0%AF%D0%A2%D0%90&rlz=1C1_____ruUA1010UA1010&oq=%D0%A1%D1%83%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0+%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80+%D0%A1%D0%9E%D0%9A%D0%9E%D0%9B%D0%AF%D0%A2%D0%90&aqs=chrome..69i64.19j0j1&sourceid=chrome&ie=UTF-8#fpstate=ive&vld=cid:ab62a9cc,vid:tZvI-EF00NU,st:0
igor_m2008: "Петлюра"-"Ковыляй по-тихонечку"
igor_m2008: Дякую!!!!Шікарно!!
барта osp: ДЯКУЮ !!!
барта osp: ДЯКУЮ !!!
барта osp: ДЯКУЮ !!!
олена євтушенко: Клас! Дякую Гаврилович!
Олександр MaestroS : ще шось про рюський шансон нагадує
Олександр MaestroS : Чи це кацапи вкрали в нас пісню чи це переспів украінською? мелодія знайома але там було шось не про черешеньку
karpenko7447: Дякую за пісню. А можна без бек.
Вася: Дякую
igorbollan: Дякую
igorbollan: Дякую!
ava0520ava: МАЙСТРЕ! ЩОСЬ НЕ ТЕ((
ava0520ava: ДЯКУЮ!!! БіМба111
Dozuk1966: Файно !!!
Іван Поліщук: Класссссс
RimskiyIvan: Браття ЛАБУХИ напишіть краще ,і буде вам многая літа!!!
V07a01lera: Дякую !
shadow08: Дуже арно.Люблю цю пісню
shadow08: Будь ласка.Дайте хтось знати,чи є щось цікавоо тут.
Peet Калуцький: Oleg1Hu,аналогічна ситуація,що і з Dima13131.В бан на тиждень.
Peet Калуцький: Dima13131,це згенеровано за допомогою ШІ.А ви посидете тиждень в бані,повчитесь культурі спілкування.На сайті мова спілкування солов'їна,а не...
Oleg1Hu: Що це за срач?
dima13131: хто ці фігню писав ?
olenakot22: можна плюсик) вдячна) maksimchuchka86@gmail.com