Джамала
Чому квіти мають очі?
|
|
Опис:
"Саунтрек до фільму Поводир або квіти мають очі" Робота: Сергій Карих. Маю варіант аранжування Сергія. Пишіть скину.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Лірична пісня
- Темп :
- Повільна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Жіноча
- Властивості:
Текст пісні:
Чому квіти мають очі?
Чому так самотні ночі?
Лише на мить з'явився ти.
А безвік пам'ятаю.
Чому квіти мають очі?
Чому лагідно шепочуть:
Чекай його, і він прийде...
Та мрія не здійсниться.
Чому квіти мають очі?
Чому голос їх пророчий?..
Не чутно нам, коли біда
Вже простягнула крила?
Чому квіти мають очі?
Чому вірити не хочу,
Що я тебе іще знайду,
Сліпа я без кохання...
І я і ти (2 рази)
Коментарі:
Дякую Макс. Чудова річ. Скинь будь-ласка свій варіант на itrofym@i.ua
п.Ігоре,вже на пошті. Забирайте.
Можна і мені, дякую) nagrash@i.ua
nagrash, будь-ласка. Вже на пошті.
скиньте будь-ласка і мені) буду дуже вам вдячна)lyolia1@i.ua
Прошу і мені скиньте свій варіант Дякую!!!
Lyuda132: На пошті. Користуйтесь. VOLYAFEST: дайте ваш адрес. Надішлю.
І мені,будь-ласка, скиньте свій варіант пісні: Tolyan22@ukr.net
Tolyan22 Vlasuyk: вже на пошті.
ikucenko@i.ua і мені будь-ласка
І я хочу! Будьте ласкаві скинути: blackyellyberry@gmail.com
Умничка! Очень подошла! (хоть и "ямашные" тембра) Молодец! с уважением Антон. Харьков!
І мені , і мені))))
Vladka240695@yandex.ru
Будь ласка, можна і мені ваш варіант)) Lesenka@ua.fm
А є фонограма у midi форматі? Надішліть будь ласка 7notok@gmail.com
Нажаль міді немаю.
Можна i менi? litvinova-l@inbox.ru
Вишліть, будь ласка, і мені на почту tymoshchuklena@mail.ru
Надішліть будь ласка і мені на пошту: boychuk96y@gmail.com
Можете мені також надіслати мінус, будь ласка.hristya2009@gmail.com
І мені, будь ласка, пришліть на пошту: tetyana.milojevic@univie.ac.at
Буду дуже щіро ввдячна, якщо у Вас є нотна партітура для фортепіано і Ви могли би їй поділитися.
Будьте ласкаві і мені фонограму на пошту suzzi.84@mail.ru буду дуже Вам вдячна :)
Будь ласка і для моєї доньки dreamweb@ukr.net
Буду вдячна за Ваш варіант 3tentation@rambler.ru
пісня бере за душу. буду вдячний за ваш варіант аранжування sir.melnyk2009@yandex.ua
Доброго дня. Дуже хотіла би цей чудовий варіант на пошту liza.netrebska@wsa.edu.pl Буду вельми вдячна:)
Скиньте мені, будь ласка: Natspatriotka@gmail.com
Будь ласочка, і для мене 55kalipso@mail.ru Буду дуже..дуже
Будь ласка, і мені. якщо є - партитуру для фортепіано та скрипки
Партитури на жаль немає.
Доброго дня, можна Ваш варіант ? Kaplenok_07@ukr.net
Доброго дня! І меня, будь ласка, скиньте Ваш варіант на 10nask80@gmail.com
Дякую
А є ноти? Якщо є,киньте сюди будласка. sevcenkovova223@gmail.com
Нот немає. Вибачте.
Доброго дня. Якщо є можливість, відправте варіант аранжування на пошту shurka100@ukr.net
Варіант Сергія вже завантажений мною сюди качайте http://minus.lviv.ua/minus/artist/%D0%94%D0%B6%D0%B0%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%B0/rec/43738/









Останні коментарі
Хуха Хух: Дякую !!!
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !