Дзвони
Там, де гори сині
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Де нічка у гуцульській хустці мочає косу в потічок,
Де зорі висіяні густо горять неначе сто свічок.
Де серце звеселить трембіта, а очі – врода молода,
Я звідти, друзі мої звідти, мої тут щастя і жура.
Приспів:
Там, де гори сині, в тесаній хатині доля грає на струні,
З краю, що в смереках, бачу всіх здалека, світ видніється мені.
Там потоки-ріки бистрі ніби дикі, наче птахи на порі,
Там гуцулка-мати вийде нас стрічати ще до ранньої зорі.
Ой біла полониньська ватра тебе зігріє і мене,
І вже не варто, вже не варто нам щось пригадувать сумне.
Скажу я іншим без докору, скажу і засвічусь увесь,
Хто в горах дивиться угору, хто в горах ближчий до небес.
Приспів (2)
Коментарі:
Якщо хтось знає, хто цю пісню виконує, дайте знати!!!!
гурт дзвони
Де нічка у гуцульській хустці мочає косу в потічок,
Де зорі висіяні густо горять неначе сто свічок.
Де серце звеселить трембіта, а очі – врода молода,
Я звідти, друзі мої звідти, мої тут щастя і жура.
Приспів:
Там, де гори сині, в тесаній хатині доля грає на струні,
З краю, що в смереках, бачу всіх здалека, світ видніється мені.
Там потоки-ріки бистрі ніби дикі, наче птахи на порі,
Там гуцулка-мати вийде нас стрічати ще до ранньої зорі.
Ой біла полониньська ватра тебе зігріє і мене,
І вже не варто, вже не варто нам щось пригадувать сумне.
Скажу я іншим без докору, скажу і засвічусь увесь,
Хто в горах дивиться угору, хто в горах ближчий до небес.
Приспів (2)
Плюс--http://livemusic.org.ua/song/345618.html
Гурт Дзвони "Там де гори сині".
Де нічка у гуцульській хустці,вмочає косу в потічок,
Де зорі висіяні густо горять,неначе сто свічок.
Де серце звеселить трембіта,а очі врода молода,
Я звідти,друзі мої звідти,мої там щастя і жура.
Пр-в:Там,де гори сині,в тесаній хатині доля грає на струні,
З краю,що в смереках бачу всіх здалека,світ видніється мені,
Там потоки-ріки бистрі ніби дикі,наче птахи на порі,
Там гуцулка-мати вийде нас стрічати ще до ранньої зорі.
б/п
Ой біла полонинська ватра тебе зігріє і мене,
І вже не варто,вже не варто нам щось пригадувать сумне.
Скажу я іншим без докору,скажу і засвічусь увесь,
Хто в горах дивиться у гору,хто в горах ближчий до небес.
Пр-в.
Плюс--http://livemusic.org.ua/song/345618.html
Гурт Дзвони "Там де гори сині".
Де нічка у гуцульській хустці,вмочає косу в потічок,
Де зорі висіяні густо горять,неначе сто свічок.
Де серце звеселить трембіта,а очі врода молода,
Я звідти,друзі мої звідти,мої там щастя і жура.
Пр-в:Там,де гори сині,в тесаній хатині доля грає на струні,
З краю,що в смереках бачу всіх здалека,світ видніється мені,
Там потоки-ріки бистрі ніби дикі,наче птахи на порі,
Там гуцулка-мати вийде нас стрічати ще до ранньої зорі.
б/п
Ой біла полонинська ватра тебе зігріє і мене,
І вже не варто,вже не варто нам щось пригадувать сумне.
Скажу я іншим без докору,скажу і засвічусь увесь,
Хто в горах дивиться у гору,хто в горах ближчий до небес.
Пр-в.
Там, де гори сині
Слова: Вадим Крищенко
Виконує: Гурт Дзвони
дякую що допомогли дізнатись що за пісня!!!!!!
Красива мелодія, чудовий текст!! Хай і дальше живе щира українська пісня!! Дякую від душі!!!









Останні коментарі
V07a01lera: Дякую !
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Хуха Хух: Дякую !!!
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!