Дзідзьо
Мені повезло варіант
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- позитивна
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
Текст пісні:
00.15
О о,мені повезло
Я знайшов сто гривень, в траві тільки шо
О о і те ще не всьо
Біля тих сто гривень ще сто євро Було
О о ,а ви знаєте шо
З того часу в мене як по маслу пішло
О о збувається всьо
Просто треба дуже сильно вірити в то
Приспів:
О о о о о
А мені,а мені,а мені повезло
О о о о о
Я щасливий бо мені,мені повезло
О о о о о
А мені,а мені,а мені повезло
О о о о о
Я щасливий бо мені,мені повезло
О о ,скажіть мені кто
Кто би не хотів знайти так просто бабло
Кто,кто,а ну ,а ну кто
Кто підніме руку,той реально брехло
О о,я думаю шо
Піднімати руку то би тупо було
О о ,а знаєте шо
Бо хто би не хотів щоби йому повезло
Приспів:
О о о о о
А мені,а мені,а мені повезло
О о о о о
Я щасливий бо мені,мені повезло
О о о о о
А мені,а мені,а мені повезло
О о о о о
Я щасливий бо мені,мені повезло
proigr.
О о о о о
А мені,а мені,а мені повезло
О о о о о
Я щасливий бо мені,мені повезло
О о о о о
А мені,а мені,а мені повезло
О о о о о
Я щасливий бо мені,мені повезло
Плюсовий запис
Коментарі:
Це "варіант" ,тому прошу не писати всякого сміття в мою адресу.
А чим відрізняеться від такого шо е на сайті?
То що ,видалити?
Цей варіант чистіший від попереднього.
якщо так,то хай буде?
Вельми вдячний
Прохання! Віталію, якщо зможете, то краще видаліть беки, бо тут вони присутні аж на 95%, а пісня зараз в рейтингу.Дякую!
це не моя робота,просто ділюся тим що є.А беків точно багато.
молодець) файна фанера)
дякую
Дякую
прикольно
"вася :
молодець) файна фанера)
kovalvitaly:
дякую
" за що цікаво 'ти' дякуєш, якщо не ти цю фанеру робив?
Валєра Шумлянський -Мені байдужий Ваш коментар,на тупі питання відповідь-люди дякують за мінус який я виклав,хоч і не я його писав.Фанери писати -не мій профіль ,а ділитися тим що маю мені не шкода.
Що,по Вашому мені посилати на три букви людей які позитивно відгукуються,та зрештою -повчіться трохи манер спілкування :-коли "ти"кати;коли "ви"кати.
Все правильно!!!
Дякую. що прибрали майже скрізь слово бабло.мне для відео якраз.відео для сина та невістки.вона сама з Мріуполя.місяць жила під акупацією.потім через рашку. доїхали до Риги.вибачте пишу через гугл перекладач.український розумію дуже добре.дружина родом з Рогатіна.говорити і писати мені важкувато. Слава Україні!!!









Останні коментарі
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!