Дзідзьо
Дзідзьо - Паук (Бек + Без ВОВИ)
|
|
Опис:
Та сама фонограма, тільки без партії Вови зі Львова :)
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
Текст пісні:
В спальні під ліжком
Жив собі павук
Чорний горошок мав аж вісім рук
Майже ніколи взагалі не спав
Справжній мисливець
Завжди полював
Я назвав його Богдан
Він мав рот як чемодан
Приспів:
Бодя босс всіх павуків
Він їв мух і комарів
Хавав в мене прямо з рук
Дресирований павук
Бодька босс всіх павуків
Він їв мух і комарів
Хавав то саме, шо я
Шкода Бодькі вже нема
Бо Бодька коротше сильно захотів
Жінку під ліжко він собі привів
А павучиха рідкісна коза
З`їла лахудра Бодьку павука
А мораль є такова
З`їла баба мужика
Приспів:
Бодя босс всіх павуків
Він їв мух і комарів
Хавав в мене прямо з рук
Дресирований павук
Бодька босс всіх павуків
Він їв мух і комарів
Хавав то саме, шо я
Шкода Бодькі вже нема
Бодя був без галімих понтів
Без багатих батьків, Бодя був з нормальних пацанів
Бодя не любив тупих пежонів
Бодя не носив брудних кальсонів
Бодя карав биків
Бодька помагав, не бухав, не втікав
Кайфу не ламай, у підставах участі не брав
Бодька бушув, кришував, правду-матір мав
І якщо було за шо, то пальці легенько ломав
Бодя поважав старших типів
Бодя грав тих кого хотів, але тільки не там де їв.
Бодя не хамів, хіба що ..
А хамів карав так само як биків
Бодя був чорний і білий, Бодя не був дебілом
Але його кобіта вважала не так
І врешті решт не стерпіла і щось червоне підліла
І Бодьку отруїла і Бодьку трафив шляк
Приспів:
Бодя босс всіх павуків
Він їв мух і комарів
Хавав в мене прямо з рук
Дресирований павук
Бодька босс всіх павуків
Він їв мух і комарів
Хавав то саме, шо я
Шкода Бодькі вже нема
Шкода Бодькі вже нема
Бодька босс всіх павуків
Він їв мух і комарів
Хавав то саме, шо я
Шкода Бодькі вже нема
Бодька босс всіх павуків
Коментарі:
Зовсім інша справа, ДУЖЕ ДЯКУЮ!
Levkovich-igor Завжди будь ласка :) Заходьте ще!
Від себе скажу Велике спасибі!!!!!
Є добре, але дуже коротка для танцю фонограма,можливо хтось би добрий пан зробив би довшою.Дякую!
dyadyavanya55 ну це впринципі просто зробити, але є одне але: структура цієї пісні - куплет-приспів-куплет-приспів-проіграш-приспів. А Вам як вам потрібно зробити???
Ех мінус би в 320 кб )))
Cспасибі
дякую!
Ти як завжди, братику, на висоті! Молодець, так тримати!
дякую за класний мінус, трошечки би подовжити
скиньте будь ласка цей мінус але с партію вови гарно дякую
Трошки пошаманив для себе тай добавив ще раз програш гітарки і в кінці приспів )) Довжина вийшла на 2.30...
Кого зацікавить то пишіть куди скинути ..
Дякую









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!