Дзідзьо
Павук (Remix)
|
|
Опис:
Скачано з сайта Агенство-Праздник, добавив DJ Valensa, аранжировка DJ Ozeroff & DJ Sky. Дякуємо майстрам за якість...
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Дует
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
Текст пісні:
В спальній під ліжком жив собі павук
В чорний горошок, мав аж вісім рук
Майже ніколи взагалі не спав
Справжній мисливець! Завжди полював
Я назвав його Богдан! Він мав рот, як чемодан
.
Приспiв:
.
Бодя - бос всіх павуків! Він їв мух і комарів
Хавав в мене прямо з рук - дресерований павук
Б-Б-Б-Бодька - бос всіх павуків. Він їв мух і комарів
Хавав то саме, шо я. Шкода, Бодьки вже нема
.
Бо Бодька коротше сильно захотів
Жінку під ліжко він собі привів
А павучиха - рідкісна коза
З'їла лахудра Бодьку-павука
А мораль є такова - з'їла баба мужика
.
Приспiв: /2р/
.
Бодя - бос всіх павуків
Бодька - бос всіх павуків! Він їв мух і комарів
Хавав то саме, шо я. Шкода, Бодьки вже нема
Бодя - бос всіх павуків!
Плюсовий запис
Коментарі:
Потрібен БЕК!!!!
Круто!Але бек не помішавби!
Не розумію,нащо беку.Щоб дружно колисатись під фанеру?
Якщо не вмієте грати,то хоч співайте.Люди вам платять гроші,і хочуть чути хоч якусь віддачу.
Я підтримую вас:ДІМА гурт"Дивограй"!Треба наживо грати,а не з ноутбуком стояти!
Знаєте людям якось фіолетово наживо ви граєте чи ні, їм аби музика грала і це вже доказано неоднократно. Співаєш ти наживо, граєш наживо - всім це до фені.
Дякую за незвичну репрезентацію пісні. Бек на мою думку не потрібен, а щодо "наживо" чи "не наживо", я би багато віддав, щоб вернулися назад ансамблі з барабанами, клавішами, гітарами та духовими. Та на превеликий жаль це майже неможливо, так як не кожен кабак чи замовник весілля зможе оплатити вартість замовлення. Але співати мусиш вміти, і, якщо нема фонограми, а люди просять виконати цю чи іншу пісню, то лабай наживо, на те ти й музикант, а клієнт безперечно повинен бути задоволений.
Трішки повільніше було б бездоганно.
Дякую.СУПЕР СУПЕР СУПЕР......................
Класно! Молодці
нарешті під павука потанцювати можна!!! Файно!!!
КласССС !!!
Закиньте бек... Просим...Дякую.
Дякую!!! Варіант зі смаком. І темп танцювальний, бо в оригіналі присідалка, і головне без "беку". Як співати з "беками", то краще вже оригінальний плюс включити і не вдавати великого "співаку". Чи не так? Словом:СУПЕР!!!
гуд!дякую!
м. Вінниця Згоден з вами.
Дякую Афффторам!)
Драйвово Дякую!
Дякую









Останні коментарі
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!