Дзідзьо
3в1
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Повільна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Ти його так сильно хочеш,
Вже приблизно майже рік.
Відкладаєш в шафу гроші -
Я то вже давно засік.
В мене стали пропадати
П'ятдесятки з кошилька.
Я тобі його сам куплю -
Тільки хай впаде ціна.
Приспів:
Я тобі на Валентина
Подарую телефон -
Чорний або ліпше білий
Apple 5S іPhone.
Я тобі його дарую,
Тільки домовляємся:
То тобі на Валентина
І на 8 Березня,
І на День народження.
.....................
Я планую брати в Польщі,
Там дешевше по-любе.
Слухай, якби там не було,
Ще мені так си верне.
Дуже дорогий подарок,
Але я тебе люблю.
Чуєш, скоро вийде шостий.
Може, купимо Б/У?..
Плюсовий запис
Коментарі:
̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶̶д̶я̶к̶у̶ю̶
А то ше шо такє?
Файний мінус, тільки от пісня чесно кажучи сама по собі не дуже.
Навіть такий от лист має право на існування написав якийсь чувак до дзідзі:
http://olehko.blogspot.com/2015/07/blog-post_12.html
Не чувак а священик прочитайте лист
По-перше: не "чувак", а дійсно Священик!
По-друге: не належить до жанру "без бек" бо бек є!
По-третє: цей мінус вже давно є на сайті!
народ а в чім проблема -- заходите на сайт до Дзідзя і в вільному доступі скачуєте оригінальну фонограму від самого Дзідзя...
Любомир ,дайте будь ласка посилання на їхній сайт,там де є мінусовки ...щось на офіцйному не знайду...









Останні коментарі
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!