Дзідзьо
Істерика (Бек)
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Дует
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
Текст пісні:
Ти позвонила ШО РОЗЛЮБИЛА І виїжаєш В АМЕРИКУ
Мене трусило ВСПОТІЛИ РУКИ відразу впав я в ІСТЕРІКУ
ПР
Я че кохам I love You
Я тебе кохаю я тебя люблю ЧУЄШ
Я че кохам I love You I love You 2р
Ти їдеш в штати бо хочеш мати якесь нове увлєченіє
По гороскопу ТИ БУЛА РАКОМ
Короче сонця затьмєніє
Пр
Кароче БЕЙБІ з тобою МЕЙБІ
Я думав ми вже розсталися
Ти БЛЕФУВАЛА бо ТАК ХОТІЛА
Шоб ми з тобою розписалися
Коментарі:
Нормально!!!! так тримати, сивий примате!!! Хо!!!
Веселої забави завтра в "Проліску"!!!!!
Хлопаки дуже цікава річ та щеб плюсовочку додати,буду вдячний.
Було би добре як би був плюс цієї композиції.
Тут є плюс: http://letitbit.net/download/28439.2884755e4b8f0960799d90daf/Sex_Shop_Boy___________________.mp3.html
Тут є без беку і з відео:
http://www.minus.lviv.ua/minus/artist/Sex%20Shop%20Boys/rec/8570/
Хлопці,дякую за комплект!!!
І
Ти подзвонила, шо розлюбила,
І виїжджаєш в Америку,
Мене трусило, спотіли руки,
Відразу впав я в істєріку.
ПРИСПІВ:
Я че кохав, I love you,
Я тебе кохаю, я тебя люблю,
Чуєш, я че кохав,
I love you, I love you,
Я че кохав, I love you,
Я тебе кохаю, я тебя люблю,
Чуєш, я че кохав,
I love you, I love you.
ІІ
Ти їдеш в штати,
Бо хочеш мати якесь нове увлєченіє,
По гороскопу ти була раком,
Kороче - сончя затмєніє
ПРИСПІВ:
Я че кохав, I love you,
Я тебе кохаю, я тебя люблю,
Чуєш, я че кохав,
I love you, I love you,
Я че кохав, I love you,
Я тебе кохаю, я тебя люблю,
Чуєш, я че кохав,
I love you, I love you.
ІІІ
Короче Baby з тобою Maybe,
Я думав ми вже розсталися,
Ти блєфувала бо так хотіла,
Шоб ми з тобою розписалися.
Я для тебе всі свої псевдо-філософські трактати
пуміняв на недоторканні депутатські мандати,
А яка ти, ти забила на мене,
Як на дебіла і до кого незрозуміло,
За океани звалила,
Там ти покуштуєш мила,
Їхнє господарське мило,
І мабуть тобі стане в жилу,
Же ти не живеш, як жила,
Добре жила, не тужила,
В'язала, варила, шила,
Та свою долю рішила,
Бо у дупі мала шило.
Занапастила нашу любов,
Нашу квітку пахньонсу,
Проміняла все шо мала
На американські піньонзи.
Най тебе не прийме діяспора,
Й депортує міліція,
І ти вернешся до України,
До Вови й до Дзідзя.
Чого? Бо все йодно
ПРИСПІВ:
Я че кохав, I love you,
Я тебе кохаю, я тебя люблю,
Чуєш, я че кохав,
I love you, I love you,
Я че кохав, I love you,
Я тебе кохаю, я тебя люблю,
Чуєш, Я че кохав,
I love you, I love you.
Я че кохав, I love you,
Я тебе кохаю, я тебя люблю.
Срібний Хілтон!!! Допиши слова там де вони мають бути!!!
Дякую за класну пісеньку!!!
Дуже вдячний за мінусовочку
Дякую!!!
Фанерка супер!!!, але ще б той дурацкий реп зняти,навіть вирізати геть,хай буде коротша,але без дурного репу,можна в кінці приспів продовжити.
Сивий, цьо капєц!!! Я від цьої тєми волаю у простір вже третю сутку!!! Справжня музична БОМБА!!! Дзєнькую! Запущу на першій же халтурі!!! Парнасу тобі, брате!!!
Мінусовка просто БОМБА!!! а не істерика
Срібний!!!!!!!!!!!!!!!!
На прохання вирізав реп!
молодець
Де б знайти мінусовку до пісні ГОПА-ГОПА ?
Нехай буде РЕП. Прикольно. Якщо можна, завантаж будь-ласка з РЕПом, як в оригіналі
Не знав про таку чудову річ.Дякую!
Мінус класний)
Дякую!!
Дякую!!! супер мінус!!! такий як потрібно.
молодєц!!!
Супер дякую
там де вирізано реп, можна було рівніше врізати
Дякую









Останні коментарі
V07a01lera: Дякую !
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Хуха Хух: Дякую !!!
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!