Дитяча Пісня
Снігова пісенька
|
|
Опис:
Сл. та муз. Миколи Шутя
Плюсовий запис можна скачати з моїх аудіозаписів, які є на цьому ж сайті.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Новорічна
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Дитяча
Текст пісні:
1
Весело кружляє сніг, сніг,
Віхолою грає сніг, сніг,
Стеле без упину сніг, сніг,
Снігову перину сніг.
Приспів:
Лети, лети сніжок,
Легкий мов пушок,
Лети, лети сніжок,
Мій дружок.
2
Віти застеляє сніг,
Сріблом пригощає сніг,
Землю укриває сніг,
Місто прикрашає сніг.
3
Паде у долоні сніг, сніг,
На крило вороні сніг, сніг,
Кішці на маківку сніг, сніг,
Соснам на верхівки сніг.
Плюсовий запис
Коментарі:
киньте будь-ласка плюс tatyana.kilimnik@mail.ru
Відправив + Tatianochka1980:
Текст та музика Миколи Шутя (Харків). Приємно, що пісня має такий успіх. Автор буде приємно вражений!!!!
Микола Шуть молодець! Мелодія пісні гарна, для дітей нескладна, а саме головне, що диапазон пісні позволяє співати молодшим школярам.
Доброго дня! Чудова пісня! І для дитячого садка підійде. ЧИ можна отримати плюс?
morkovka_89@lenta.ru
Дякую!
Вислав + Вікторії.
Дякую!!!
Доброго дня! Надішліть будь-ласка плюс bnvk102@ukr.net! Заздалегідь вдячна!
Відправив
Відправте +, будь ласка, plus-32@meta.ua
відправив текст та плюс.
klyapa060790@mail.ru Дякую!
Доброго вечора!Дуже сподобалася пісня!!!Буду вам дуже вдячна,якщо зможете надіслати мені + inkyka@yandex.ru
Надішліть будь-ласка плюс vitor10@meta.ua
Дякую
вишліть,будь ласка, плюс цієї пісеньки на адрес maslenko.galina@mail.ru
Надішліть ,будь-ласка, плюс gvita69@ukr.net дякую.
Будь ласка вишліть плюс цієї пісні на ohranina@gmail.com
Дякую
можна плюс на iraribun@ukr.net дякую!
Буду дуже вдячна за плюс)))
natyal@meta.ua
гарна пісня, Будь ласка вишліть плюс цієї пісні на banys71@list.ru
дякую!
Дякую!!! Дуже симпатична пісенька для діток!
можна плюс kolan197020@gmail.com дякую!
скиньте будь ласочка плюсовку tania-mikhailiuk@mail.ru
Велике дякую, дуже грайлива пісенька. Автору респект.
Дуже симпатична пісенька, відправив текст та плюс.Буду дуже вдячна
А на яку адресу відправити текст та плюс???
Відправте будь ласка плюс N-Shtanko@i.ua
А можна плюс і, якщо є, ноти чи аккорди цієї пісні? Дякую!
kat-kostum@ukr.net
відправте будь ласка плюс kykisonya@i.ua
Будь-ласка, можно плюс цієї пісеньки olgazinovich@ukr/net
Будь-ласка, можно плюс цієї пісеньки yarosiuk@ukr.net
Дуже сподобалась пісенька, скиньте будь ласка плюс vojtovskao@gmail.com
Відправте будь ласка плюс на usmanovnik7@gmail.com
добрий вечір надішліть будь ласка плюс снігової пісеньки.mandzyuk_lyuda@ukr.net Буду дуже вдячна вам
вишліть будь -ласка плюсовку на електрону пошту aniaih@ukr.net
Вишліть мені будь ласочко плюс на електронну пошту kishkamotina1989@meta.ua
можна плюс algridna@gmail.com
можна плюсовку olyashvalikovska@gmail.com
Відправте , будь ласка, плюс на goj-01@meta.ua
ДУЖЕ ДЯКУЮ !
Дякую за пісню. Гарні чисті записи.
Дякуємо за гарну пісню, просимо плюсовку , будь ласочка! mria67mria67@gmail.com
Можна плюс, будь ласка!
доброго дня. Можна плюс цієї пісні. дякую.
natalo4ka.nazar31@gmail.com
Чудова пісня! Буду вдячна за плюс jusjka2009@gmail.com
Доброго дня!Чудова пісенька,чи можна плюсик на fedoryaka.03@gmail.com дякую!
Дякую!!!









Останні коментарі
V07a01lera: Дякую !
V07a01lera: Дякую !
V07a01lera: Дякую !
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Хуха Хух: Дякую !!!
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!