Дитяча Пісня
Веселе жабенятко
|
|
Опис:
Ще знайшов дитячу пісеньку з власного архіву 90-х
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Дитяча
- Належить до жанрів:
- Дитячі.
Текст пісні:
Веселе жабенятко
1
Сиділо жабенятко,
Маленьке зеленятко
І голос не жаліло,
Співало як уміло.
Приспів:
Раз, два, ква-ква-ква,
Три, чотири ква-ква-ква
Раз, два, ква-ква-ква,
А ось і всі слова.
2
Прибігла жабка мати
Надувши жовту спину
І пісеньку співати
Допомагала сину.
3
Тут інші жабенята
Зібрались у калюжі,
Хоча вони малята
Але співають – „Дружба !”
Плюсовий запис
Коментарі:
primenescafe@ukr.net киньте буд ласка плюсовку цієї пісні!!!!!!!! Дякую!
Відправив +
Дуже прошу надіслати плюсовку цієї пісеньки.Дякую!
відправив +
Скиньте будь-ласка плюсовку!yul.xar4uk@mail.ru Дякую!!!
Скиньте будь-ласка плюсовку! yul.xar4uk@mail.ru Дякую!!!
Відправив 2 плюса
якщо можна то плюс будь ласка ще сюди hope_jcss@mail.ru
Відправив +
будь ласка, скиньте ще на marjanonjka@meta.ua Дякую.
Відправив +
І мені будь-ласка на julka-222@mail.ru Дякую!
Відправив
Отправьте, пожалуйста, плюс песни!!!:)
Спасибо!!!:)
На жаль не мам'ятаю Вашої ел. пошти на яку можна вислати плюс.
плюсовку voxa.ku@mail.ru
Відправив +
киньте будьласка плюсовку trokhimchuk07@gmail.com
киньте, будь ласка + і мені
irinavavshko@gmail.com
ще мені, будь ласка, плюс на nelja_andrijchuk@ukr.net дякую
Плюсовку, будь ласка!!! zhabchik1997@gmail.com, дякую
киньте будь-ласка плюсовку anotec@ukr.net
Така класнюча пісня, тільки не дуже чисте і якісне звучання у мінуса...Мене на роботі керівництво "вшиває" за неякісні фонограми.
Добрий день! Я педагог-організатор в школі, дуже потрібна плюсовка пісні про жабку на танець до Нового року. Будь ласка, скиньте на tania1508@gmail.com
надішліть, будь-ласка, плюсовку за цією адресою lena511423@gmail.com
надішліть, будь-ласка, плюсовку за цією адресою lena511423@gmail.com
надішліть, будь-ласка, плюсовку за цією адресою lena511423@gmail.com
надішліть, будь-ласка, плюсовку за цією адресою lena511423@gmail.com
надішліть, будь-ласка, плюсовку за цією адресою lena511423@gmail.com
надішліть, будь-ласка, плюсовку за цією адресою lena511423@gmail.com
надішліть, будь-ласка, плюсовку за цією адресою lena511423@gmail.com
надашліть , будь ласка, плюсівку цієї пісні Lubabrukhal@ukr.net
Дуже потрібен плюс цієї пісні, будь-ласка, скиньте Posternack-nadezhda@ukr.net
natalia166zabavka@gmail.com
надішліть будь ласка плюс))
Надішліть будь ласка плюс
polotskalesya@gmail.com
надішліть будь ласка плюс
Людмила Семененко
lydaluna7@gmail.com
доброго вечора. Надышлыть, будь ласка, плюс
h.snizanocka.h@gmail.com
Скиньте, будь ласка, плюсовку
olittta888@gmail.com
Надішліть,будь ласка, плюс цієї пісні. Дякую
lina.kozachenko91@gmail.com
Плюс Будь ласка дуже дуже потрібен te911991@gmail.com
Доброго дня, скиньте будь ласка плюс maruynadaviduk@gmail.com
доброго дня!! будь ласка, поділіться плюсом, дуже треба!))
i.tanya.moroz@gmail.com
доброго дня вишліть будь ласка плюс irinaboiko999@gmail.com
Будь ласка плюс inna16kravchenko@gmail.com
Доброго вечора, підкажіть будь ласка можливо хтось знає авторів цієї пісеньки?
доброго вечора, вишліть будь - ласка плюс Alena1490@ukr.net
доброго вечора. будь ласка можна плюс tanuacheh@ukr.net дякую_)
добрий вечір,скиньте будь ласка і мені плюс пісеньки zoyadmitrivna@gmail.com дякую
добрий вечір,скиньте будь ласка і мені плюс пісеньки zoyadmitrivna@gmail.com дякую
Скиньте плюс pivovarts@gmail.com дякую
Дякую !









Останні коментарі
V07a01lera: Дякую !
V07a01lera: Дякую !
V07a01lera: Дякую !
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Хуха Хух: Дякую !!!
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!