Дитяча Пісня
Сонце-сонечко
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Дитяча
- Належить до жанрів:
- Дитячі.
Текст пісні:
Сонечко
1
Тихо встане сонечко, вмиється росою.
Загляда в віконечко, заграва зі мною.
Кольоровий сон зника, як птахи співають,
І дерева і ріка новий день стрічають.
Приспів:
Сонце, сонце, сонечко
Золоте проміння.
Не світи в віконечко в оченята милі.
Знову ранок настає, нічку проводжає.
Сонце, сонечко моє,
Я тебе кохаю.
2
В небі ні хмариноньки,
Тільки сонце сяє
Трудівниця бджілонька у саду літає.
Ой, як хочеться мені бути як та бджілка,
Що від ранку й до зорі все літа по квітках.
3
Та скінчиться літечко і затихнуть птахи,
Вмить зів’януть квіточки, зникнуть всі комахи.
На шкільнім подвір’ї крик, шумно, як ніколи,
Наче бджілка у квітник полечу до школи.
Плюсовий запис
Коментарі:
Дякую за хорошу пісню. Прошу плюс на Illya1974@mail.ru
Відправив +
Тихо встане сонечко вмиється росою
Загляда в віконечко заграва зі мною.
Кольоровий сон зника, як птахи співають,
І дерева і ріка новий день стрічають.
Сонце, сонце, сонечко
Золоте проміння
Не світи в віконечко в оченята милі.
Знову ранок настає нічку проводжає
Сонце, сонечко, моє
Я тебе кохаю.
В небі ні хмариноньки
Тільки сонце сяє
Трудівниця бджілонька у саду літає.
Ой, як хочеться мені бути як та бджілка,
Що від ранку й до зорі все літа по квітках.
Приспів.
Та скінчиться літечко і затихнуть птахи
Вмить зів’януть квіточки зникнуть всі комахи.
На шкільнім подвір’ї крик шумно, як ніколи,
Наче бджілка у квітник полечу до школи
Приспів.
Дякеую за текст.
Спасибо. Песня замечательная! А модно и мне плюс на t7v7@mail.ru
Если могу чем-то помочь обращайтесь
Ой, можно?
Відправив комплект.
Дуже гарна пісня.Скажіть, будь-ласка, де скачати плюс.
Якщо можете надіслати на mporvish77@gmail.com, буду дуже вдячна!
Выдправив +
Можна надіслати + на golovchuch.janna@gmail.com!Дякую!
Скиньте плюсик на kymamns@mail.ru
Пісня дуже гарна, донечка в захваті від неї. Можете надіслати плюс igorsurumyla@gmail.com.
Чому у мене не виходить скачати мінус???
Перевірив. Загружається хорошо.
Якщо маєте бажання, дайте адресу ел. пошти, вишлю мінус та плюс.
а можна плюс, будь ласка? anet2488@gmail.com
скиньте будь ласка плюс rusnak.cv60@gmail.com
скиньте, будь ласка, плюс oyusyuk@ukr.net
А можно і мені плюс,будь ласка на Otroshko777@jmail.com
Добрий день. а можна плюс на larisatulip1111@
gmail.com
Добрий день. А можна +??
Добрий день. а можна плюс на yifjkkdddoqw34@ukr.net .Дякую!!!
ДОБРОГО ДНЯ, НУ ЯК ЖЕ БЕЗ ТАКОЇ ПІСЕНЬКИ СВЯТО ЛІТА! БУДЬ ЛАСКА ПЛЮС НА nataly.zaharchuck@gmail.com
Доброго вечора. Скиньте будь ласка плюс alenalusyk@ukr.net
Буду дуже вдячна!
Доброго вечора. Можете скинути плюс gryshuljakvalja@gmail.com? Буду дуже вдячна
Доброго вечора. Можете скинути плюс gryshuljakvalja@gmail.com ? Буду дуже вдячна
Добрый день. Можете, пожалуйста, скинуть плюс lucyaleksandrovna@gmail.com ? Буду благодарна.
Дуже гарна дитяча пісня. Дякую!
дякую за пісню.Можна пюс на oks_semiroz@ukr.net? Дякую
Доброго дня, можна плюс?) vikakoropatnitska21175@gmail.com
Будьте добрі скиньте плюс vladimir.rudyj@gmail.com
Дякую
доброго дня, можно плюс на gavrishalona93@gmail.com
Очень красивая песня. можно плюс? aksinina.julya@gmail.com
Можна мені будь ласка плюс на почту 17tanyacto1969@gmail.com
Скиньте, будь ласка плюс, якщо можливо на пошту larusyah@i.ua
Чеславе, дуже вдячна за таку швидку відповідь!!!!! Пісня дуже гарна)
Поділіться плюсом , будь ласка vika57713@ukr.net
Дякую за плюс. Вдячна за відповідь і допомогу
Добрий день, скиньте будь ласка плюс natalistetsko2505@gmail.com
Дуже гарна пісня
доброго дня можна будь ласка плюс dragundara@gmail.com ДЯКУЮ
Скиньте, будь ласка плюс на пошту
olia.denysuk@gmail.com
Скиньте, будь ласка плюс на пошту 4metod5@i.ua
Добрий день!Скиньте будь ласка на пошту yanavlasuga@gmail.com
Скиньте, будь ласка, плюс на пошту bohun1969@gmail.com
Скиньте,будь ласка,плюс на пошту marinabench7@gmail.com









Останні коментарі
Хуха Хух: Дякую !!!
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !