Дитяча Пісня
Найщасливіша
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Жіноча
- Властивості:
- Дитяча
Текст пісні:
Найщасливіша
Муз. Ю. Чічкова
1
Виглянуло сонечко,
Сяє навкруги,
Я назустріч сонечку
Мчу через луги.
І ромен білесенький
Рву я на льоту,
У вінок гарнесенький
Сонечко вплету.
2
День іскриться радістю,
В далечінь манить,
Наді мною райдуга
Весело дзвенить,
Чую попід вербою
Співи солов’я.
Знаю, найщасливіша
Цього ранку – я!
3
У долонь зібрала я
Вранішню росу.
Райдугу і сонечко
Я в руках несу.
І дражню я піснею
Вітер молодий,
І танцюю весело
В колі своїх мрій.
Коментарі:
Дуже невдалий переклад з російськомовної пісні.
Російський оригінальний текст до пісні СУПЕР!!!
Якщо хтось візьметься перевести, я вишлю рочсійський оригінальний.
Є плюс, тільки російськомовний. Кому буде потрібно, можу вислати.
Дуже дякую, пане Cheslav, за хорошу і легку фонограмку. Як завжди зі смаком...
пане Cheslav БРАВО!!! Занурили у дитинство. Під таку фонограму не можна втриматись, щоб самому не заспівати.
користуюсь таким варіантом :
Виглянуло сонечко,
Світить на лужку.
Я назустріч сонечку
По траві біжу.
І ромашки білії
Рву я на льоту.
У віночок з квіточок
Сонечко вплету.
День іскриться радістю.
Піснею летиь.
Наді мною райдуга
Весело дзвенить.
У вербі над річкою
Чую солов’я.
Мабуть, найщасливіша
В цілім світі я.
(Далі не пм ятаю -гляньте в інеті ..)
Я переробила ось так:
Виглянуло сонечко,
Сяє на лужку.
Я назустріч сонечку
По траві біжу.
І ромашки радісно
Рву я на льоту.
У віночок з квітами
Сонечко вплету.
День іскриться радістю.
Піснею летить.
Наді мною райдуга
Весело дзвенить.
В небесах над річкою
Мріють солов’ї.
Мабуть, найщасливіші
В цілім світі ми.
У долонь зібрали ми
Вранішню росу.
Райдугу і сонечко
Я в руках несу.
Бавлюся я піснею
З вітром молодим,
І танцюю весело
Поміж своїх мрій.
Але ця пісня присвячується мамі.
Даю оригінальний текст. Можливо краще буде зорієнтуватися з перекладом.
Самая счастливая
Муз. Ю. Чичков
Текст К. Ибряев и Л. Кондратенко
1
Выглянуло солнышко, блещет на лугу.
Я навстречу солнышку по траве бегу.
И ромашки белые рву я на лету.
Я веночек сделаю, солнышко вплету.
Я веночек сделаю, солнышко вплету.
Я веночек сделаю, солнышко вплету.
2
Собрала в ладошки я чистую росу,
Радугу и солнышко я в руках несу!
И цветы над речкою, песню и зарю -
Всё, что утром встречу я, маме подарю!
Всё, что утром встречу я, маме подарю!
Всё, что утром встречу я, маме подарю!
3
День искрится радостью, вдаль меня манит,
Надо мною радуга весело звенит,
У реки под ивою слышу соловья,
Самая счастливая в это утро я!
Самая счастливая в это утро я!
Самая счастливая в это утро я!
Самая счастливая в это утро я!
Самая счастливая в это утро я!
Доброго вечора.Вишліть плюс ira_kuzyk79@mail.ua Буду щиро вдячна!!!!
Здравствуйте. Если возможно можно плюс этой песни. Olga12.09@i.ua За ранее вам очень признательна.
Визирнуло сонечко,сяє навкруги,
Я назустріч сонечку біжу через луги.
Квіточки жовтенькі зриваю на льоту,
Зроблю я віночок, сонечко вплету
Зроблю я віночок, сонечко вплету
Зроблю я віночок, сонечко вплету.
2.
Зібрала у долоньки чисту я росу,
Райдугу та сонечко я в руках несу.
І квітки над річкою, і пісню, і красу,
Все,що вранці я зустріну - мамі принесу
Все,що вранці я зустріну - мамі принесу
Все,що вранці я зустріну - мамі принесу.
3.
День заграє радістю, кличе вдалечінь,
Наді мною райдуга пірне у височінь.
Під вербою над річкою почую солов*я,
Сама найщасливіша у цей ранок я!
Сама найщасливіша у цей ранок я!
Сама найщасливіша у цей ранок я!
Сама найщасливіша у цей ранок я!
Сама найщасливіша у цей ранок я!









Останні коментарі
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!