Дитяча Пісня
Бабуся
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Дитяча
Текст пісні:
Бабуся
1
Бабуся моя - чарівниця,
Вона все уміє у нас:
Пече пироги й паляниці,
І радісно всім у цей час.
А ще може вишить сорочку,
Рушник вишиває мені...
Бабусі, моїй чарівниці,
Співаю хороші пісні.
Приспів:
Бабусі співаю, всміхаюся їй
Бабусі, бабусі - найкращій моїй.
Бабусю, бабусю, голубко моя,
Як добре, бабусю, що в тебе є я!
2
Спасибі, бабусенько мила,
За те, що у мене ти є,
Що любиш мене і лелієш,
Зігрію я серце твоє.
Плюсовий запис
Коментарі:
Дуже вдячний!!!Чудова пісенька!
Дякую! Чудово!
Гарна пісня!!!! Запрошую всіх в групу де можна знайти музиний репертуар до дитячих свят https://vk.com/club137010273 та https://vk.com/club74749301
Дякую !









Останні коментарі
pearl -------------------: дякую !!!
pearl -------------------: Дякую !!!
Howplay39: Просто але смачно.Дякую!
Romaste: Дякую!
lyonya55: Дякую!
lescador: Класно,бомба
lescador: Молодець
Lewik: Дякую!!!
Вячеслав Сумішевський: Тихо моя душа кохання зустрічає, Де ж я тоді була, коли все розквітає? Я вже не та, а може я ще та... Він все моє життя не розбере на атоми, Я його ім'я вже зустрічала та ні... Мені з ним так як ні з ким... Приспів: Бо серце між землею і хмарами, А серце між обманом і правдами... Тільки ти, тільки ми Змиримось з нашими шрамами... Ми будем між землею і хмарами, Ми будем між обманом і правдами, Поки біль тихо спить, Ми будем самими-самими... Хто вибирає нас і хто стирає пам'ять, Ти ж бачиш чи не так, Що серце ще не камінь, Але про те ні разу не жалій... Між різних тисяч "не" Я вибираю "наливай", Хай гірке-міцне, але очей не ховай, Якщо ми тут, то давай! Приспів.
Юрій Андрієць: Дякую.
Олександр Головко: ЩИРА ПОДЯКА.
Юрій Андрієць: Дякую.
Юрій Андрієць: Дякую.
Юрій Андрієць: Дякую.Класно.
olegantonenko: Дякую!
luizalogkina: Дякую !!!
Вася: дякую !
Micola65: ДЯКУЮ,
GENACHAPOVSKIY: Щиро дякую..
vitalikKrat: Сонце сідало за обрій, І день згас за вікном... Спогади линуть ніжно У той літній вечір, Вітер приносить квіти, Що не цвіли вже давно, І кожен подих там, Де серце б'ється... Приспів: Згадаю це літо, В моїх косах квіти, Цілуєш ти мене!.. Як пахне кохання, Від рання до рання Ця ніч хай не мине!.. Всі зорі у небі Були лиш для тебе!.. Для тебе я живу!.. Для нас з тобою Був цей літній вечір!.. Руки тремтіли від щастя, Світ зникав поміж фраз... Мов у кіно, ти і я Під зорями неба... Час добігав до прощання, Ти мені обіцяв, Шо цей вечір Буде не востаннє! Приспів.
GENACHAPOVSKIY: Щиро дякую.
барта osp: ДЯКУЮ!!!
Павло Салганюк: Дякую велике! Класно!
GENACHAPOVSKIY: Щиро дякую.
Alexs2: дві восмеркі пластік т.0633236866
V07a01lera: Дякую !
V07a01lera: Дякую !
yourchattygirl3: Дякую!!!
Павло Салганюк: Дякую!
Belelya: Красно Дякую!!!