Дитяча
Ішов Миколай
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- новорічне свято
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Ансамбль
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д), Дитяча
Текст пісні:
ІШОВ МИКОЛАЙ ЛУЖКОМ, БЕРЕЖКОМ
Ішов Миколай лужком, бережком,
Святий Миколай з чарівним мішком,
Від хати до хати діток привітати,
Ішов Миколай з чарівним мішком.
Від хати до хати діток привітати,
Ішов Миколай з чарівним мішком.
Відчиняйте двері — йде Миколай,
Він благословляє український край.
Пропаде руїна, ненька – Україна
Буде процвітати з краю в край.
Пропаде руїна, ненька – Україна
Буде процвітати з краю в край.
Вже у вашій хаті святий Миколай,
Ти його поклоном радо зустрічай.
Хай пісні веселі линуть у оселі,
до смаку дарунки вибирай!
Хай пісні веселі линуть у оселі,
до смаку дарунки вибирай!
Плюсовий запис
Коментарі:
Молодець.Дуже дякую.
Щоб,всі були здорові та розуміли одне одного.
це плюс про школу...І навіть та берізка біля школи...Хотілося б почути як Миколай ішов лужком та бережком
Вибачаюсь!Вже виправив.
Ви полекшуєте життя нам-вчителям,дай Вам,Боже щастя!!!
Скиньте плюс на файлообмінник будь-ласка!!!
Плюс, скинутий на файлообмінник:
http://depositfiles.com/files/x2rx4ss10
Скиньте плюс на файлообмінник будь ласочка!!!
Скиньте плюс на файлообмінник будь-ласка!
Дякую!!!
Дуже дякую! Дай Вам, Боже здоров'я!!!
Чи можу попросити Вас про + запис, посилання http://depositfiles.com/files/x2rx4ss10 на сьогодні неактивне....Заздалегідь дякую
будь ласка скиньте плюс tetiana-76@yandex.ru
Будь ласка поновіть посилання на плюс.
talschool-arhiv.ucoz.ua›load/ishov_mikolaj/14…1240
Ішов Миколай + - І - ПЛЮСА/МІНУСА - Шкільний музичний сайт
Дуже хороший сайт.Є ноти,плюса,мінуса, а також все інше!
ВСЕ ДЛЯ НАШИХ ДІТЕЙ,ТІЛЬКИ ПРАЦЮЙТЕ!
Спасибі!
скиньте будь ласка плюс s-natalya-e@mail.ru..дякую
дякую!!!
скиньте +, будь ласочка.. ТЕРМІНОВО! olia-lia.ne@mail.ru
скиньте будь ласка плюсовий запис
можна на пошту veternot@mail.ru
klyapa060790@mail,ru Дякую!
Скиньте, будь ласка,Ішов миколай плюсовку.Дякую! galina-vilk@rambler.ru
Скиньте, будь ласка, плюс
якщо можна і мені плюсик на gurec.valentina@mail.ru
Дякую!
Щиро дякую!!! Усім гарних і мирних свят!!!!
Дякую!
Дякую!
Дякую +++!!!!
скиньте + будь ласка на пошту olysja3@gmail.com
Будь-ласка, скиньте + на пошту yudv@ukr.net









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!