Дитяча
Як пішла я на базар
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Ансамбль
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Дитяча
Плюсовий запис
Звантажити аудіо (+)
Коментарі:
Пісенька сподобалась! Весела, жартівлива! Для маленьких діток - те що треба! Якщо можна скиньте плюсик - Lana-sh5@mail.ru
Ух, яка цікавенька пісенька! Будь ласка скиньте плюс,будемо дуже раді! Успіхів! svetik_senkiv@ukr.net
Дуже дякую! Я вже завантажила+
Гарнюнька яка.Якщо можна плюс на адресу lena.vlasyuk.63@mail.ru
Дякую.Вже завантажила плюс.
Дякую за таку чудову пісню! Не знайшда слів, але можна списати з плюса.
tkachenko8tv@ukr.net
1. Як пішла я на базар по руду телицю
А купила я собі – Ой!
Гарненьку спідницю!
А купила я собі Гарненьку спідницю! УХ!
Гарненьку спідницю!
2. Як пішла я на базар по червоні бурячки -
А купила з каблучками нові черевички
А купила з каблучками нові черевички! УХ!
3. Як пішла я на базар по глечик з капустою
А купила за червонець клітчастую хустку,
А купила за червонець клітчастую хустку я! УХ!
Отакую хустку!
4. Як пішла я на базар купить коромисло
А купила з коралів сережки й намисто.
А купила з коралів сережки й намисто!
5. Як пішла я на базар, як нова копійка.
Подивися, чоловіку, яка в тебе жінка.
Подивися, чоловіку, яка в тебе жінка! УХ! УХ! УХ! УХ!
6. Нема в хаті нічого ні їсти ні пити,
Ой, ой, ой-йой-йой! Що ж мені робити!
Мабуть буду тепер сам на базар ходити!
Програш
Мабуть будеш тепер сам на базар ходити!
Ось так!
Дякую за веселу пісеньку. Якщо можете, скиньте будь ласка плюс s-natalya-e@mail.ru.Дякую
Дякую за хорошу пісеньку
Дякую. Гарна пісенька. Будь ласка, можна плюс - popelyanskaulya@meta.ua
як завантажувати?
Дякую за мінус. А чи можливо поділитися плюсиком?
sozvezdie77@gmail.com
Гарна пісня! Можна плюс? alenka912@ukr.net
Дякую!
Будь ласочка, поділіться плюсиком)
sunshinevocals@ukr.net
дякую!
Будь ласочка, поділіться плюсиком)
dnz44.yablunka@ukr.net Дякую!!!
дуже гарна пісенька, скиньте будь ласка плюсовку на адрес
stirannata@ukr.net
Будь ласочка, поділіться плюсиком) lida1_shtangret@ukr.net
Доброго дня.
Будь ласка поділіться плюсом цієї пісні.
Відправте мені на пошту sveta.yanvar55@gmail.com
Доброго дня, поділіться,будь ласка, плюсом і мінусом
Пісня дуже класна)
vshevchuk24@gmail.com
Будь ласка поділіться плюсом пісні, пришліть на пошту Kishkamotina1989@meta.ua
Скиньте будь ласка плюсовку на ludkacher1996@gmail.com
Скиньте будь ласка плюсовку на kiryeva2@gmail.com









Останні коментарі
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!