Дитяча
Під небом синім
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Дитяча
Плюсовий запис
Коментарі:
Дякую!!!
Будьте добрі плюс tan4akid@ukr.net Наперед дякую
Я прошу плюс цієї гарної пісні на ел.адреск inna.nepsha@yandex.ua. Дякую.
поділіться плюсом, будьласка, mariapavlova1975@mail.ru
поділіться плюсиком ira-mahnoveska@mail.ru
Вишліть, будь-ласка, плюс: nata28@i.ua Дякую!
і мені lesya-ilieva@yandex.ru
Дякую! Поділіться, будь ласка, плюсом petr5923@gmail.com
і мені плюс будь ласка alev28@mail.ru
Будьте ласкаві плюс yura12345678890sdfghj
пане yura12345678890sdfghj напишіть вашу пошту...правильно
і мені плюс, будь ласка, на gulii.aleksandra@mail.ru
Дякую!!!
і мені можна + будь-ласка galina.dyazhur@mail.ru
Вишліть, будь-ласка, плюс: tanya.muz@ukr.net Дякую!
Вишліть,будь-ласка,плюс:ulyana.petriychuk@mail.ru Дякую!!!!
Дуже гарна пісня!Вишліть мені, будь-ласка, плюс на bonuk11@meta.ua Дякую!
Поділіться, будь ласка плюсом natalsya.chornodsd@mail.ru
Вишліть будь ласка плюс, dlarka@yandex.ru Дякую!!!
і мені плюсик kymamns@mail.ru
Вишліть будь ласка + cheslavf48@mail.ru А все-таки, хто ж виконує залиті Вами дитячі пісні?
Чудове виконання,чудові мелодії та аранжировки.
Украъно моя, Україно квітуча,
Золотаві лани і небесна блакить,
Мов джерельна вода лине мова співуча,
Що як музика в серці моєму бринить.
Приспів:
Під небом синім на Україні шумлять жита
Співайте з нами усі країни, усі міста,
ПОнад землею полине пісня неначе птах,
ПРо край де квітнуть волошки сині в рясних житах.
Україно моя, росяна Україно,
Яблуневі сади, колосисті поля
Лине пісня дзвінка в небеса соколині
І радіє під сонцем квітуча земля.
Приспів
Україно моя, чарівна україно,
ПОміж сотень шляхів і життєвих доріг,
Рідну мову свою і пісні солов*їні
Я навік збережу , мов святий оберіг.
ПРиспів:
Доброго вечора вишліть будь ласка плюс viktorkolomits@yandex.ua дякую
Можна плюсик larulyas@rambler.ru
і мені будьласка плюс tuchap@ukr.net
Можна плюс klyapa060790@mail.ru
Можна плюсик helen.shaligina@gmail.com
Можна плюс chervonyuko@mail.ru
Вишліть, будь ласка, плюс на адресу lorochka1971@mail.ru
Вийдіть, будь ласка,плюс на адресу chikalenko.kirill20096@gmail.com
Вишліть плюс на адресу antonina_gabrus@ukr.net
Скиньте будьласочка і мені плюс. Дуже гарна пісня! ms.kuba90@gmail.com
Чи можна і мені плюс цієї гарної пісні. Дякую!fedchukmv@ukr.net
Чи можна і мені плюс цієї гарної пісні. Дякую! fedchukmv@ukr.net
Вишліть, будь-ласка, плюс: serhiyhvalko@gmail.com Дякую!
Скиньте будь ласка і мені плюсик. Дякую))) Temchenko-2012@i.ua
Дуже дякую за мінусовку!
скиньте і мені плюсик будьласка.... aterleckij24@gmail.com дякую
Можна плюсовку kramnovavita@gmail.com
Добрий вечір!!! а скинте хтось плюс будласка. tosliittrltr@gmail.com
МОЖНА БУДЬ ЛАСКА ПЛЮС!!!!! vykruzhena@gmail.com
Дякую!
Хто автор пісні?
Діана Пташинська
Дуже гарна пісня!Вишліть мені, будь-ласка, плюс на
ulianaclub@ukr.net... ДЯКУЮ!
Будь ласка, якщо можна, вишліть плюс. yarinaprokopchuk37@gmail.com Наперед, дуже вдячна!
Можна мені +, дякую vita.pynchuk1979@gmail.com
Щиро дякую за працю. Дуже гарно пісня.
Вишліть, будь-ласка, плюс:olesya-tkashuk-magistr@ykr.net
Будь ласка, дуже прошу плюс до цієї пісні???? nellyalabada95@gmail.com
Будь ласка, дуже прошу плюс до цієї пісні???? nellyalabada95@gmail.com
Будь ласка, дуже прошу плюс до цієї пісні???? nellyalabada95@gmail.com
Будь ласка, дуже прошу плюс до цієї пісні???? nellyalabada95@gmail.com









Останні коментарі
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!