Дитячий "Барбарики"
Музичний Дід Мороз
|
|
Опис:
Переклав, можливо комусь згодиться.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Дитячі.
Текст пісні:
1----------------------------------------------------------
Добрий день, малеча люба, привіт моя сім’я,
Ви Мороза викликали? Ось він, це ж бо я!
Прилетів я з казки в новорічний час,
З Новим, Новим роком привітати вас!
Ждете подарунки? Я їх вам приніс!
Пісню заспіваю – я музичний Дід Мороз!
ПРИСПІВ:
Дід Мороз,
Я музичний Дід Мороз!
Дід Мороз,
Я музичний Дід Мороз!
Я музичний, артистичний,
Я музичний Дід Мороз!
Я музичний, артистичний,
Я музичний Дід Мороз!
ПРОГРАШ
(МОДУЛЯЦІЯ)
2-------------------------------------------------------
Привіз Снігурку з лісу, дарунком привітав,
А з зайчиком та вовком я рок-н-рол співав.
На санях кольорових я прилетів сюди,
Червоний ніс і шапка зі мною, як завжди.
Ждете подарунки? Я їх вам приніс!
Ще й пісню заспіваю – я музичний Дід Мороз!
ПРИСПІВ:
ПРОГРАШ
ПРИСПІВ -2 рази
(в модуляції)
Коментарі:
ПОРА ПРИВИКАТИ В НАС Є МИКОЛАЙ А ДІД МОРОЗ - СЕПАРАТИСТ...
Якщо це гумор-то невдалий.А якщо сер'йозно-то Новий рік із безпартійним дідом Морозом -це одне з найкращих свят:ялинка,подарунки,друзі,побажання найкращого.А діти мріють побувати в країні-де живе цей "сепаратист"-в Лапландіїї.Яка ж тут політика?
Яке відношення має Миколай до нового Року???????????? Дід Мороз, це персонаж, який асоціюється з приходом Нового Року, а свято Миколая святкують на прикінці попереднього...і згідно легенди про св.Миколая діти отримують подарунки...тож навіщо звязувати одне свято з другим...??? Виходить те саме, що зліпили словянське Купальське свято з християнським і вже зараз рідко хто розуміє їхню
відмінність...
ДЯКУЮ!!! Пісня потрібна! Але де, вибачте, послухати орігінал?
Друзі, вибачте мене, щось я намудрував. Плюс ось тут:
mu.fm/track/a-muzykalnyj-ded-moroz-jyzeqok
Щиро дякую за плюс!
Дякую
Дякую!!!
Володимир Мотрук абсолютно правий. дід мороз це елемент радянської пропаганди, створений сталінським режимом в 30х роках на противагу Санта Клаусу. Тож, доречно було б шанувати реального святого, а не комерційний проект чи елемент радянської пропаганди. Для українців близькою є традиція святкування Дня Св. Миколая.
Ігоре, то може ще й порозвалюємо всі будівлі побудовані за радянських часів...
Дякую!
Новорічний ранок у дитячому садочку. Матуся з руськоязичною щелепою питає свого малюка:
- Ну, і чєм отлічаєтся святой Ніколай от дєдушкі мороза?
На що дитина відповідає:
- Святий Миколай завжди тверезий і принципово не ходить до москалів!
Так це москалі засилають нам пяних дідів Морозів, чи наші напиваються до свинства?
Дякую!









Останні коментарі
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!
alex_2011: дякую.
lyonya55: Дякую!
Howplay39: Дякую гарнесенько!
Павло Салганюк: Дякую!