Дитячі пісні
Маленький козак
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Дитяча
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Дитяча
Коментарі:
Бітрейт 64 - це для ознайомлення?
Якщо маєте -то загрузіть з вищим бітрейдом.
Пісня написана мною ще на початку 90-х років... з такою якістю краще було б її не виставляти... Плюс є в мене на сайті.. http://makrus-studio.com/node/559
МАЛЕНЬКИЙ КОЗАК
Музика і слова Михайла Назарця
1. Я маленький козак, вусів ще не маю,
Та до гарних дівчат я уже моргаю.
Скільки ще мені чекать, коли прийде той час,
Будете давно ви спать, а я вас захищать.
приспів:
Ойо-йой, ая-яй, мамо проваджай,
Запрягай коня для малого козака.
Ойо-йой, ая-яй, мамо проводжай,
Запрягай коня для малого козака.
2. Я маленький козак, шаблі ще не маю,
Та у бійці любій всіх перемагаю.
Кілька років треба ждать, щоб трішки підрости,
Дуже люблю мандрувать у дальнії світи.
приспів:
3. Я маленький козак, дівки ще не маю,
Та ніякі труднощі мене не лякають.
Не боюсь ніяких чар, ні чорта самого,
Із далеких країв я спішу додому.
приспів:
Ойо-йой, ая-яй, мамо зустрічай,
Розпрягай коня для малого козака.
Ойо-йой, ая-яй, мамо зустрічай,
Розпрягай коня для малого козака.
МАЛЕНЬКИЙ КОЗАК
Музика і слова Михайла Назарця
1. Я маленький козак, вусів ще не маю,
Та до гарних дівчат я уже моргаю.
Скільки ще мені чекать, коли прийде той час,
Будете давно ви спать, а я вас захищать.
приспів:
Ойо-йой, ая-яй, мамо проваджай,
Запрягай коня для малого козака.
Ойо-йой, ая-яй, мамо проводжай,
Запрягай коня для малого козака.
2. Я маленький козак, шаблі ще не маю,
Та у бійці любій всіх перемагаю.
Кілька років треба ждать, щоб трішки підрости,
Дуже люблю мандрувать у дальнії світи.
приспів:
3. Я маленький козак, дівки ще не маю,
Та ніякі труднощі мене не лякають.
Не боюсь ніяких чар, ні чорта самого,
Із далеких країв я спішу додому.
приспів:
Ойо-йой, ая-яй, мамо зустрічай,
Розпрягай коня для малого козака.
Ойо-йой, ая-яй, мамо зустрічай,
Розпрягай коня для малого козака.
Дякую! Чудова пісенька!
Пісенька дуже хороша, дітям подобається її співати. Якості хотілося б кращої, але для виконання в класі годиться і це... Окрема дяка авторові!
спасибо за минус









Останні коментарі
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!
alex_2011: дякую.
lyonya55: Дякую!
Howplay39: Дякую гарнесенько!
Павло Салганюк: Дякую!
RimskiyIvan: НЕЙМОВІРНО ЧУДОВО !! дЯКУЮ !!!
ангеліна гудько: Дякую, пане Олександре!
muroslav_lax29: Дякую!