Доскоч Павло
Циган
|
|
Опис:
Хтось просив Цигана мінус тримайте
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Ор+бэк.
Коментарі:
Не можу знайти в інтернеті плюс, можливо пісня якось по другому називається. Киньте плюс хто має
Дякую за допомогу, знайшов плюс і текст напечатав. Шукайте на Агенстві
Пане Angel! А поділитися хоча би плюсиком???
Дякуємо!!!
Знов по дорозі пил здіймають коні
За обрій стелиться густий туман
Некваплячись пливе серед діброви
Дрімаючи циганський караван
Ясний вже день і чути спів гітари
І сивий циган розверне рядно
Дістане скрипку смуглими руками
З похмілля пригубить терпке вино
Пр
На питай старий циган чого дзвенить струна
Поверни мелодію в свої п*янкі літа
Поверни з віддалля не питай відчуття
Те що доля понесла у забуття.
Про молодість його співала скрипка
З- під сивих брів виднілася сльоза
Згадав він чорні очі при багатті
Розплетена мов ніч п*янка коса
А чорні брови малювали спокій
І губи частували тим вином
Що кликали в шатро у грішну нічку
Цигана юного кохана за собой
Пр
На питай старий циган чого дзвенить струна
Поверни мелодію в свої п*янкі літа
Поверни з віддалля не питай відчуття
Те що доля понесла у забуття.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
мод
Дзвенить гітара сумно скрипка плаче
Кривава доля кличе в синю даль
Допив циган своє вино гаряче
І в п*яний сон схилила голову печаль
Пр
Пане Ігор70 помилки в тексті.
в першому куплеті: ясниться день,в приспіві: не питай, не питай від життя,
мелодії свої пянкі літа, згадались чорні очі,цигана юного кохана за тобов. Звідки у вас такий текст??? Писали на слух чи це з русских сайтів копія???
Пане Ігор70 помилки в тексті.
в першому куплеті: ясниться день,в приспіві: не питай, не питай від життя,
мелодії свої пянкі літа, згадались чорні очі,цигана юного кохана за тобов. Звідки у вас такий текст??? Писали на слух чи це з русских сайтів копія???
Пане Ігор70 помилки в тексті.
в першому куплеті: ясниться день,в приспіві: не питай, не питай від життя,
мелодії свої пянкі літа, згадались чорні очі,цигана юного кохана за тобов. Звідки у вас такий текст??? Писали на слух чи це з русских сайтів копія???
Пане argonavt79:! Ви плюсик чули?Послухайте...
дякую за хорошу пісню і мінус! !!!!
Пан ,argonavt79, правий є помилки в тексті також ще помилка "На питай" _ насправді "Не питай" і також: "Згадав він чорні очі " насправді-"Згадались чорні очі"
Знов по дорозі пил здіймають коні,
За обрій стелиться густий туман.
Не кваплячись пливе серед діброви,
Дрімаючи циганський караван.
--\\--
Ясниться день і чути дзвін гітари,
І сивий циган розверне рядно.
Дістане скрипку смуглими руками,
З похмілля пригубить терпке вино.
Приспів:
Не питай, старий циган,чого дзвенить струна,
Поверни мелодії свої п’янкі літа,
Поверни звіддаля, не питай від життя,
Те що доля понесла у забуття.
---------------------------------------------------
Про молодість його співала скрипка
З- під сивих брів виднілася сльоза
Згадались чорні очі при багатті
Розплетена-мов ніч п’янка коса
--\\--
А чорні брови малювали спокій
І губи частували тим вином
Що кликали в шатро у грішну нічку
Цигана юного кохана за тобов.
Приспів: соло: Модуляція:
Дзвенить гітара сумно скрипка плаче
Кривава доля кличе в синю даль
Допив циган своє вино гаряче
І в п’яний сон схилила голову печаль
Приспів: 1р
Не питай, старий циган,чого дзвенить струна,
Поверни мелодії свої п’янкі літа,
Поверни звіддаля, не чекай від життя,
Те що доля понесла у забуття. \ 2р
Спасибі за душевну композицію, побільше таких пісень.
Із слухом вмене все гаразд. Більше того в беку співає не Доскоч.
Із слухом вмене все гаразд. Більше того в беку співає не Доскоч.









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!