Експрес
Циганські частушкі (ой да лю да ля) (Бек)
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
1.- Яв кэ мэ, ту чяёри, Ту явэса бахталы,
Пало ром мэ лава тут, Мэ кинав бравинта бут
Ай, Далю, далю, даля, дра далю, далю, Даля. (2)
2.- Мэ сом гожо мурш баро- исын мандэ грасторо,
Лаворо ту мангэ дэса, мэ кинава кхэроро.
Ай, Далю, далю, даля,
*********
3. - Бахтало о кхэроро, ёв хачёл, сыр кхаморо,
Сыкадя ёв дром амэнгэ, тэ кэрас о бьяв баро.
Ай, Далю, далю, даля,
4. - Ту на сан же рай баро, Ту пуджяса кокоро,
Илори, сбагас амэ Гэтава тукэ лаворо.
Ай, Далю, далю, даля,
5. - Бут мас тукэ, Балавас тукэ,
Гоженя ромнорья тэло васт тукэ!
6. - Ай, мири ту ромнори! Дэ ка мангэ палори
А надэса панори, подмарава якхори.
7. - А вынай тукше рай боро вэй да набо кокоро
Наворо ту мангэ дэста мэ кэраво явборо
Ай, Далю, далю, даля,
************
8. - Мэ сом гожо муш баро И сил мэнгэ грасторо,
Палором и лава тут, Мэ кинэл бра винта бут.
Ай, Далю, далю, даля,
**************
9. - Джяла свэнко романо, Тэ авэл ёв бахтало!
Бахт тумэнгэ, састыпэн, Бут гиля, тэ кхэлэбэн!
Ай, Далю, далю, даля,
10. – Все житя я вільний був, З табором я мандрував
Розважався, коней крав, Пив гуляв i таньцював.
11. – Вітер братом мене звав, Сонце в полі зустрічав
І в душі вогонь палав, Всі скарби землi я мав.
12. - Мрія в мене є одна, Щоб взлетіти в небеса
Кращу зірку там знайти i коханій принести.
Ай, Далю, далю, даля,
*************
Коментарі:
циганська забава
Дайте будь-ласка плюс!!!!!!!!!!
В мене є плюс, а як завантажити його на сайт???? Підскажіть...
Закинь сюди Shalenyj@meta.ua
Дайте,будь-ласка, плюс :) - ameest@gmail.com
Експрес (Бек) - як то розуміти???
Частушкі? Частушкі?? Частушкі???
Мо вернутисі в школу і підучитисі?
хто має текст додайте
слова взиті із пісні далю-даля Петра Чорного та циганс;ких пісень.
Якщо підходить - використовуйте.
ЦИГАНСьКІ ЧАСТУШКИ «Далю- даля»
1.- Яв кэ мэ, ту чяёри, Ту явэса бахталы,
Пало ром мэ лава тут, Мэ кинав бравинта бут
Ай, Далю, далю, даля, дра далю, далю, Даля. (2)
2.- Мэ сом гожо мурш баро- исын мандэ грасторо,
Лаворо ту мангэ дэса, мэ кинава кхэроро.
Ай, Далю, далю, даля,
*********
3. - Бахтало о кхэроро, ёв хачёл, сыр кхаморо,
Сыкадя ёв дром амэнгэ, тэ кэрас о бьяв баро.
Ай, Далю, далю, даля,
4. - Ту на сан же рай баро, Ту пуджяса кокоро,
Илори, сбагас амэ Гэтава тукэ лаворо.
Ай, Далю, далю, даля,
5. - Бут мас тукэ, Балавас тукэ,
Гоженя ромнорья тэло васт тукэ!
6. - Ай, мири ту ромнори! Дэ ка мангэ палори
А надэса панори, подмарава якхори.
7. - А вынай тукше рай боро вэй да набо кокоро
Наворо ту мангэ дэста мэ кэраво явборо
Ай, Далю, далю, даля,
************
8. - Мэ сом гожо муш баро И сил мэнгэ грасторо,
Палором и лава тут, Мэ кинэл бра винта бут.
Ай, Далю, далю, даля,
**************
9. - Джяла свэнко романо, Тэ авэл ёв бахтало!
Бахт тумэнгэ, састыпэн, Бут гиля, тэ кхэлэбэн!
Ай, Далю, далю, даля,
10. – Все житя я вільний був, З табором я мандрував
Розважався, коней крав, Пив гуляв i таньцював.
11. – Вітер братом мене звав, Сонце в полі зустрічав
І в душі вогонь палав, Всі скарби землi я мав.
12. - Мрія в мене є одна, Щоб взлетіти в небеса
Кращу зірку там знайти i коханій принести.
Ай, Далю, далю, даля,
*************









Останні коментарі
V07a01lera: Дякую !
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Хуха Хух: Дякую !!!
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!