Експрес
Весільна чарочка
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д)
- Належить до жанрів:
- Ор+бэк.
Текст пісні:
На весіллі всім налили, за здоров"я чарку пили,
І щоб добре було жити, за весілля будем пити. \\2 раза
Припев \\2 раза
Весільна чарочка, весільна чарочка,
моя гарнесенька, моя коханочка.
Проигриш
На весіллі добру чарку, можна пити і до ранку,
Чарочка мені моргає, а душа моя співає. \\2 раза
Припев \\2 раза
Проигриш
Ой, ти чарочка біленька, горілочка веселенька,
А під чарку молодичку, і весілля цілу нічку. \\2 раза
Припев \\2 раза
Проигриш
На весіллі всім налили, за здоров"я чарку пили,
І щоб добре було жити, за весілля будем пити. \\2 раза
Припев \\4 раза
Коментарі:
Все видалити і забанити !!! Немає букви "Э" в українському алфавіті.
Напишіть правильно назву виконавця!!! Вітя правий!!!
Хлопці! Та давайте якось разом ВІТЮ угамуєм, а то він тут усе забанить, а шо не забанить - те удалить.І тоді шо?!
Є інформація, виконавець Сичевський
Вітя,не бикуй,справа не в буквах,а в якості мінусовки!
Вітя будь нормальним пацаном
Я нормальний пацан. Але на нашому - НАШОМУ!!! сайті такий бардак. Зараз щось знайти, просто проблема. Невідомий; народна; і т.д. А нова версія сайту так гарно починала свою роботу. Просто без слів. Не ображайтеся хлопці, але поважайте дім, в якому живете!!!
на хіба таке казать ?
А просто. Не читайте, бо Ви не бачили як воно було залито і як підписано. І ще 3-4 мінуси, які вилетіли. Качайте і не читайте, це стара історія !!!
я згоден з Вітьою пишіть правильно назву "неуки" )). Без образ, жартую.
ДОДАМ ТЕКСТ.(ЯКЩО МОЖНА)
На весіллі всім налили, за здоров"я чарку пили,
І щоб добре було жити, за весілля будем пити. \\2 раза
Припев \\2 раза
Весільна чарочка, весільна чарочка,
моя гарнесенька, моя коханочка.
Проигриш
На весіллі добру чарку, можна пити і до ранку,
Чарочка мені моргає, а душа моя співає. \\2 раза
Припев \\2 раза
Проигриш
Ой, ти чарочка біленька, горілочка веселенька,
А під чарку молодичку, і весілля цілу нічку. \\2 раза
Припев \\2 раза
Проигриш
На весіллі всім налили, за здоров"я чарку пили,
І щоб добре було жити, за весілля будем пити. \\2 раза
Припев \\4 раза









Останні коментарі
Гульнара Шевченко : Дякую!
Гульнара Шевченко : Супер! Дякую!
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.