Експрес
Хто родився в січні
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Хто родився в січні – вставай, наливай --- 2рази.
Пий Пий Пий до дна, ми нальємо ще вина!!! Многая многая літа ----2р
Хто родився в лютому – вставай, наливай ----- 2р
Пий Пий Пий до дна, ми нальємо ще вина!!! Многая многая літа --- 2р
П-Ш
Хто родився в березні – вставай, наливай - 2р.
Пий Пий Пий до дна, ми нальємо ще вина!!! Многая многая літа - 2р.
Хто родився в квітні – вставай, наливай 2р
Пий Пий Пий до дна, ми нальємо ще вина!!! Многая многая літа - 2р.
Хто родився в травні – вставай, наливай - 2р.
Пий Пий Пий до дна, ми нальємо ще вина!!! Многая многая літа - 2р.
П-Ш
Хто родився в червні – вставай, наливай 2р.
Пий Пий Пий до дна, ми нальємо ще вина!!! Многая многая літа 2р.
Хто родився в липні – вставай, наливай 2р.
Пий Пий Пий до дна, ми нальємо ще вина!!! Многая многая літа 2р.
Хто родився в серпні – вставай, наливай 2р
Пий Пий Пий до дна, ми нальємо ще вина!!! Многая многая літа 2р
П-Ш
Хто родився в вересні – вставай, наливай 2р
Пий Пий Пий до дна, ми нальємо ще вина!!! Многая многая літа 2р
Хто родився в жовтні – вставай, наливай 2р
Пий Пий Пий до дна, ми нальємо ще вина!!! Многая многая літа 2р
Хто родився в листопаді – вставай, наливай 2р
Пий Пий Пий до дна, ми нальємо ще вина!!! Многая многая літа 2р
П-Ш
Хто родився в грудні – вставай, наливай 2р
Пий Пий Пий до дна, ми нальємо ще вина!!! Многая многая літа 2р
Хто родивсь на Україні-вставай, наливай 2р
Пий Пий Пий до дна, ми нальємо ще вина!!! Многая многая літа 2
Коментарі:
Кому з беками-заходьте до мене:
http://www.minus.lviv.ua/minus/artist/Експрес/rec/31715/
Фонограма гарна,але таке треба виконувати вживу.
у кожного своя правда. Тож що кому смакує най здоров пакує.Вчіть своїх дітей як і на чому і що вручну грати.З прикладу наведу свою знайому яка працює одна з ноутбуком що тоді їй робити.І співає вона на порядок вище чим ви не сумнівайтесь. А в хазяйстві як то кажуть все пригодиться. Без образ .
bucks310378 правильно сказали ++++, не подобаїця не беріть ГОРЯНИ
Цікаво було б прослухати плюс до цієї пісні .. Якщо є виставте будь ласка ..
я не сказав, що фонограма погана.
Я наскільки знаю її виконували спокон віків за столом,а як цю фонограму використати піткажіть бутласка?
Невже важко співати під цю фонку?Дивно, що ви хочете почути плюс...Це ж неначе 2х2.
А "Гурту РЕМИ" велике Дякую!!!З беком є,а без-сам збирався нарізати, та все руки не доходили.
На забаву піде, не те що піде а побіжить.......
Подібна робота є на сайті, я собі ще програш дописував.
Дякую!!!
Я не писав що під цю мінусовку важко співати . Я мав на увазі те , що не всі чули цю пісню взагалі . І нічого в тому дивного чи смішного нема - країна велика і в кожному регіоні свої смаки , свої звичаї ...
І тому , якщо сайт призначений популяризувати українські пісні , то було б логічно людям подавати повну інформацію ...
Так де ж взяти повну інформацію, був би плюс уже давно закинули б...
Дякую за фонограму, не завжди є під рукою баян....
ДЯКУЮюююююю
ДЯКУЮ!
Дякую!!!
Дякую!









Останні коментарі
Хуха Хух: Дякую !!!
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !