Еней
Бiля тополi
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Тихо надворі і тільки чути як,
Як матері слова летіли,
Летіли в ніч до козака.
Бачиш сину мій свічка не згаса
До віку буде вже горіти,
Горітиме вона.
Молодий юнак, молодий козак
ПР-В:
Там біля тополі калина росте
Мамині очі чекають тебе
Сива у розпачі плаче
Сина все чекає та в Бога вже його душа.
Мам я в бою за волю пішов в далечінь,
За правду і долю нових поколінь,
За тих, хто у морі далеко
І крилами лелеки повернуться живі.
Рік вже проминув, прийшла нова весна
А спокою в душі не було, не було тай ще нема
Там батько змучений, сам торує шлях
По ньому мав іти син його, а його вже нема.
Молодий юнак, молодий козак
ПР-В: (2 рази)
Там біля тополі калина росте
Мамині очі чекають тебе
Сива у розпачі плаче
Сина все чекає та в Бога вже його душа.
Мам я в бою за волю пішов в далечінь
За правду і долю нових поколінь
За тих, хто у морі далеко
І крилами лелеки повернуться живі.
Коментарі:
Завантажено з сайту "Агенство праздник".
Клас!!!
Клас!!!
!!!!!!!!!!!!!!
Доречна пісня. І добра фонограма .ДЯКУЮ.
дякую автору. Як раз шукав цю пісню. Таких речей зараз треба побільше.
Пісня аж за душу бере
dklimov1, є відеокліп цієї пісні. Було б добре якби ще цоговиставили його для користувачів.
Вибачаюсь за сумбур у попереднім тексті.
А за залиту пісню дякую. Буквально учора передали мені мінус до цієї пісні зроблений паном Олександром із Києва.
БIЛЯ ТОПОЛI
(ЕНЕЙ)
Золоті луги,ведуть у небокрай
І сумно навкруги – тополя
Тополя похилилася.
Там старі батьки заплакані стоять
Прощати було їм сина, а він героєм став
Молодий юнак, молодий козак
Приспів:
Там біля тополі калина росте
Мамині очі чекають тебе
Сива у розпачі плаче
Сина все чекає та в Бога вже його душа.
Мам я в бою за волю пішов в далечінь,
За правду і долю нових поколінь,
За тих, хто у морі далеко
І крилами лелеки повернуться живі.
Тихо надворі і тільки чути як,
Як матері слова летіли,
Летіли в ніч до козака.
Бачиш сину мій свічка не згаса
До віку буде вже горіти,
Горітиме вона.
Молодий юнак, молодий козак
Приспів
Рік вже проминув, прийшла нова весна
А спокою в душі не було, не було тай ще нема
Там батько змучений, сам торує шлях
По ньому мав іти син його, а його вже нема.
Молодий юнак, молодий козак
ПР-В: (2 рази)
Авторам пісні та фонограми ВЕЛИКА ПОХВАЛА ТА ПОДЯКА !!!
Усім причетним: авторам слів, музики, фонограми, щира вдячність. Миру нам, єдності, віри, добра та злагоди. Слава нашій ненці Україні!!!
Щиро дякую за хорошу пісню і хороший мінус!
Дякую за фонограму....
Файно молодець !!!
Суперово !!!
Велика подяка за мінус!!!!!!!
Дай Боже Лабухам! хлопці якщо можете або маєте такий витвір мистецтва але з бек-вокалом тих двох бек-вокалісток без їхньоьго беку фонограма трошечки пісна! Був би бек то поташ)))
Скажіть будь - ласка чи є вас розписано по нотах
на ансамбль.....???? дякую..
Дякую щиро за мінус!Пісня -клас, бере за душу! Здоров"я та миру всім! Якщо є мінус пісні "Птаха" Заліско- поділіться, будь лааасочка...давно шукаю. дякую завчасно!
Пiсня пречудова. Вона потрiбна зараз , як нiколи. Душу рве на шматки.
Круто)
класс
Дякую!
Дякую!
Классс дякую
Щиро дякую!Супер!
Дякую )))) Давно шукав.
в міді є ця фонограма ?
Дякую!
Дякую!!!
Дякую
Дякую !!!
Щиро дякую!
Чудовий мінус, щиро дякую!
Дякую!!!!!!!









Останні коментарі
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!