Еней
Біля тополі
|
|
Опис:
Чудова пісня, на жаль не підходила мені тональність, зробив своє бачення цієї пісні. Записано з чудовим скрипалем Філіповим Віталієм. Fmoll.
P.S. жива скрипка, Roland XV-88, Boss DR-880, Motif ES-RACK.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- патріотична
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Романс.
Текст пісні:
Тихо надворі
І тільки чути як,
Як матері слова летіли,
Летіли в ніч до козака.
Бачиш, сину мій,
Свічка не згаса,
До віку буде вже горіти,
Горітиме вона.
Молодий юнак, молодий козак...
ПРИСПІВ
Там біля тополі калина росте,
Мамині очі чекають тебе,
Сива у розпачі плаче,
Сина все чекає - та в Бога вже його душа.
Мам, я в бою за волю пішов в далечінь,
За правду і долю нових поколінь,
За тих, хто у морі далеко
І крилами лелеки повернуться живі.
Рік вже проминув,
Прийшла нова весна,
А спокою в душі не було,
Не було та й ще нема.
Там батько змучений,
Сам торує шлях,
По ньому мав іти син його,
А його вже нема.
Молодий юнак, молодий козак...
ПРИСПІВ
СОЛО
ПРИСПІВ
Коментарі:
дякую, просто супер))
Дякуємо !!!
Супер!!!!!
Дуже гарно!!Але не ритмічно,таке відчуття як починаєш співати доганяєш акомпанемент у деяких місцях!
дякую...гарна робота...пробирае...
1.Золоті луги,ведуть у небокрай І сумно навкруги – до поля Тополя похилилася. Там старі батьки заплакані стоять Прощати було їм сина, а він героєм став Молодий юнак, молодий козак Приспів: Там біля тополі калина росте Мамині очі чекають тебе Сива у розпачі плаче Сина все чекає та в Бога вже його душа. Мам я в бою за волю пішов в далечінь, За правду і долю нових поколінь, За тих, хто у морі далеко І крилами лелеки повернуться живі. Програш: 2.Тихо надворі і тільки чути як, Як матері слова летіли, Летіли в ніч до козака. Бачиш сину мій свічка не згаса До віку буде вже горіти, Горітиме вона. Молодий юнак, молодий козак Приспів: Програш: 3.Рік вже проминув, прийшла нова весна А спокою в душі не було, не було тай ще нема Там батько змучений, сам торує шлях По ньому мав іти син його, а його вже нема. Молодий юнак, молодий козак Програш: Приспів: Програш: http://song5.ru
Дякуємо !!!
Круто!!! Дякую
Але з мелодією на програшах щось не то
Хлопці, читайте, це зроблено у вигляді романсу, тому темповідхилення зроблені спеціально. Бобик, а як з мелодією щось не те, то просто не використовуйте цей мінус.
Чудово зроблено, дякую! Просьба до автора (коли, само собою, є можливість) зробити такі варіанти:
1) Повну версію (тобіж з першим куплетом як дав слова "Анатолій Івасюк");
2) І ще такі версії: +1 тон і -2 тона.
Це просто просьба. Коли немає як то на "НІ" є "НІ"..... Наперед вдячний за розуміння.
Дякую за відгук, можливості немає тому що все прописувалось з розрахунку живої скрипки тому модулювати немає змісту
Пашка, молодець, достойний варіант, який має право на існування.
Мені також подобається, такий варіант став більш душевним і пробиває на сльозу.
;) ДЯКУЮ, ДРУЗІ!
Дякую. Пісня настільки подобається, що кожен мінус до душі. Цей - ліричний. Він для жінки, дівчини... так шкода, що нам випало на долю писати й співати таких пісень.
Kawał dobrej roboty !SUPER aranż.
Дякую! Дійсно чудова робота!!!
Дякую! Чудова робота!
Дякую!
Всім дякую на теплому слові.
Дякую !!!
Супер!!!
Взяло за душу...
ДЯКУЮ ДРУЗІ, ВИЙШЛО ЯК ВИЙШЛО, ПРОСТО НАПИСАВ ТЕ ЩО ВІДЧУВ.
Дякую!
Як можна зв'язатись з власником цієї фонограми?
можна в приватних повідомленнях тут, а можна на вайбер 0953595635 Паша. або на фейсбуці, як зручно Roagach Pasha
Помилка в прізвищі. Rogach Pasha
Дуже гарна робота. Саме вона ця фонограма була обрана мною для виконання. Ось як вийшло. Дякую
https://youtu.be/JcqMxewg-z8
ДЯКУЮ!
vitaliy85:
Гарне виконання , прочитка матеріалу та звучання, але хотілось би, щоб в описі на ютюб Ви написали чия фонограма, але не написали узагальнено , що то студія "Фітіль", бо все ж так ми вклали в цю фонограму душу ще в 14 році коли пісня ще не була такою популярною .
Всім дякую за коменти і за розуміння.
Дуже трепетно і щемливо до сліз! Дяка!
ДЯКУЮ !!!









Останні коментарі
muroslav_lax29: Дякую!
VNikitin: Дякую!
valerici7830: дякую гарно
Belelya: Дякую!
shynrilama: Дякую!!!
Михайло Сузірря: Клас!Дякую!!!
Waleryans: Дякую.Але якщо можна,дам трохи зауважень і то тільки моє бачення.Чути різницю по частотах між оригінальним приспівом і задавленим куплетом.Приспів так горлає,що й не знаю,як його перекричати).Coda,як обрубана сокирою).Не в обіду,трохи зроблено безалаберно.У вас були і акуратніші роботи.Перепрошую,якщо що...Зичу добра.
shynrilama: Дякую!
shynrilama: Спер клас!
shynrilama: Дякую!
Олег : Дякую !!!
lyonya55: Дякую, щиро!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": Я — твоя Японія Ти — моя Антарктика Ми такі незграбні ще Нам потрібна практика Я — крок вперед А ти — три назад І, на жаль, ми знов не в такт Ми вчора посварилися Знову нас не впізнаю Це не я у дзеркалі Це не ти під ковдрою Ти — крок вперед А я — три назад І, на жаль, ми знов не в такт Уу-оо Я в тобі тону, Боже мій, як ти могла? Я в тобі тону, і рахую кораблі Що лежать в тебе на дні Я не буду серед них Ти моє Море Росса Я в тобі тону, Боже мій, як ти могла? Я в тобі тону, і рахую кораблі Що лежать в тебе на дні Я не буду серед них Ти моє Море Росса Тук-тук Не в такт, в такт Любов — не факт-факт Тук-тук Не в такт, в такт Любов Твої спогади — солоні Мовчиш в телефоні Ми в'янули, як сакури В далекій Японії Я загубив маршрут Завершуєм етюд Два серця вже не тук-тук-тук-тук-тук-тук-тук Aah-haa-aah-haa-aah-haa-aah-haa Aah-haa-aah-haa-aah-haa-aah-ahh-ahh Я в тобі тону, Боже мій, як ти могла? Я в тобі тону, і рахую кораблі Що лежать в тебе на дні Я не буду серед них Ти моє Море Росса Я в тобі тону, Боже мій, як ти могла? Я в тобі тону, і рахую кораблі Що лежать в тебе на дні Я не буду серед них Ти моє Море Росса
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": Оу, файно ‼️‼️‼️‼️спробую завтра обовʼязково ????????
Павло Салганюк: Дякую!
Павло Салганюк: Дякую!
Павло Салганюк: Дякую!
gibon: в італії кажуть перфетто (бездоганно).
pa_sha: ????
Peet Калуцький: Файл видалено,як такий,який не пройшов модерацію.Порушення Правил Порталу (П.П. 7.15.6)
V07a01lera: Дякую !
Mariia_04_06: Щиро дякую
Eugene27: Дякую!!!
Eugene27: Дякую!!!
Eugene27: Дякую!!!
Eugene27: Дякую!!!
Eugene27: Дякую!!!
igorbollan: Дякую!!!!
Eugene27: Дякую!!!
igorbollan: Супер!Дякую!