Жекало Соломія
Пісня на добро
|
|
Опис:
Наближено до оригіналу. Без останнього приспіву з модуляцією.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Повільна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Жіноча
- Властивості:
Плюсовий запис
Коментарі:
Чудова пісня і мінус супер. Дякую!!!
ДЯКУЮ!
Щиро дякую.
прохання до автора мінуса, якщо залишився проект, чи можна повернути оригінальний темп - 60?
Проект то залишився, проте в даній мінусовці темп-61.Чи так принципова різниця в одиницю?
вже вирішив питання. Дякую за мінус!
Жекало Соломія – на добро
1 Ой зійшла зоря в небі синім
Доленьку мою провістила
Ти веди мене моя зоря
Хай Господь в дорозі помага
А дорога від порога та й в широкий світ
Для людей пісні співати мамо благословіть
Приспів
Хай пісня летить в даль в струнах душі дзвенить – пісня
Нехай сіє в душі добро зернами любові віри і надії слово це щоб принесло
2 Кожне слово пісні молитва
Що для нас усіх доля світла
А мотив від серця лунає
ВСІМ ЛЮБОВІ Й МИРУ БАЖАЄ
Щоб дороги від порогів в далечінь світи
Були кожному щасливі Боже благослови
Хай пісня летить в даль в струнах душі дзвенить – пісня
Нехай сіє в душі добро зернами любові віри і надії слово це щоб принесло
Най – ла лай -- аа
Приспів.2 р.
Щиро дякую за мінус! Чи ніхто не знає авторів пісні???
я просто скажу спасибо !
щиро дяку!!!супер
щиро дякую!!!супер
Дякую!!!
Дуже гарна пісня
Колись в дитинстві слухав цю мінусовку і думав вау, коли розвинувся як аранжувальник і саунд-продюсер, розумію, яка це маячня зіграна на якомусь синтезаторв, а не мінус) Люди, які дякували за цю роботу - до вас є питання)))
Mikdakhrey,люди подякували аранжувальнику за пророблену роботу і,зверніть увагу,колега поділився своєю роботою безплатно.Які у вас можуть бути питання до вдячних колег?Тут скоріше виникають до вас питання,як до фаховця,бо ви такий "крутий" аранжувальник і саунд-продюсер,лише з ваших слів.Жоден поважаючий себе аранжувальник і саунд-продюсер,який чогось досяг в цьому житті,не писатиме таких хвалебних дефірамбів про себе.То ви виставте хоча б одну свою роботу,а ми оцінимо)).А потім оцінимо її ще раз,десь так через років 10-ть)),так як це зробили Ви...))
Павло Зозуля - гарно сказано, нічого й додати)
Павло Зозуля: 100% вірно сказано.









Останні коментарі
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!