Заліско Андрій
Не поїду не піду (Мій варіант)
|
|
Опис:
Моя нарізка. Щоб легше співати я задав тональність (Ля М), слова є в тегах...
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Танцювальна
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
НЕ ПОЇДУ НЕ ПІДУ
Вступ:2р.
Переграш: (Приспів:1р…)
Дистанцію тримай, ти від мого тіла,
А мене ти не тримай, і забудь про мене мила.
Не дивися не проси, забери від мене погляд,
Не пиши мені листи, я не граю твої ролі.
Що було, заросло, вимело водою,
І повітря моє пахне не тобою.
Я такий, як вогонь, в тебе кров холодна,
І з тобою тепер вже не буде жодна.
Вступ!
Приспів:2р.
Не поїду не піду, туди де кличеш,
Я не хочу, не роблю, чого ти хочеш.
Не показуй заховай ти вже не будеш,
І сама, давай, давай, я знаю можеш.
Поволі відвикай від мої ласки,
Забувай мій телефон, бо мені не важко.
Ти напевно вже давно загубила розум,
Бо не хочеш вірити, ми уже не разом.
Що було, заросло, вимело водою,
І повітря моє пахне не тобою.
Я такий, як вогонь, в тебе кров холодна,
І з тобою тепер вже не буде жодний.
Приспів:2р.
Переграш: (Приспів:2р.)
Не поїду не піду.......
____________________________________
Коментарі:
Тай щож ти там таке нарізав Діма. Викинув з моєі роботи саме цікаве + скоротив її майже на пів-хвилини.Наклав проіграшів вкінці чогось н-ну кількість, та щей щоб остаточно поховати мінус змодулював його аж на півтора тона вниз......короче ізпоганив до невпізнаності.Пропали частоти. Я вже не кажу, що ти скорисався чужою роботою.....хоча би ради ввічливості подякував.Ато якось несолідно виходить............
Хочу тобі повідомити, що я вже користувався цією нарізкою ще до того як ти сюди закинув свій мінус! А завантажив я її зовсім з іншого сайту! І зовсім це не твоя робота! А робота Святослава!!! Я йому і подякував. А за цю нарізку мені не встидно сказати що вона моя, бо це дійсно моя робота! Кому подобається той собі і скине, а кому ні то пропустить!
Діма, ну для чого вводити в оману форумчан. При написанні цієї фонограми я допустився двох помилок, які виправляти мені стало западло і я їх залишив. На якість вони не впливають. Це в заспіві першого куплету зразу поставив 2-у частину заспіву а не першу+ помилки при записі беків едентичні як у мене......випадковість? І накінець я не даром написав,що це ремікс бо темп оригіналу Заліска 138bpm у мене 141bpm....теж випадковість?робив на 3 одиниці швидше для забою.Плагіни якими оброблена моя фонограма 1 в 1 схожі з твоєю нарізкою.....теж випадковість? І накінець я зберіг проект фонограми і можу викласти взігалі без беків повністю.Ти зможеш? Не зможеш бо ні ти ні міфічний Святий слава до 2хв 18с нічогоне міняли а тупо залишили без змін. Вирізали з 2хв 18 с до 2хв 38с криво доточили закінчення і вся робота.Якщо ти дійсно скачав на другому сайті цей мінус та щей раніше ніж виложив його на сайті я та щей автор Святослав то дай ссилку. І я персонально перед тобою вибачуся перед усіма форумчанами .....якщо ж ні то несолідно виходить....
Чекаю вибачення!!!
Діма!!!!!!!! Дякую за ссилку.Але якщо ти уважно читав, то під мінусом у Святослава якраз чітко написано хто автор мінуса, він ссилається на мене а не пише що то робота його. Порядно.Ти ж з помилками копіюєш мінус і твердиш що робота твоя. На відміну від мінуса гурту Дівчата у Залізка трохи інша гармонія яку я за браком часу переписувати не став.Це не суттєво і на якість мінуса не впливає можливо буде час перепишу. так що вибачатися мені немає за що.От якби ти прописав бас по гармонії як у Заліска та щей так, щоб не пропали частотки в барабанах та басах і не пропала насиченість я б тобі подякував і вибачився звичайно а так..............
Валентин!!! якщо ти такий крутий аранжувальник, то ти не повинен мене просити, щоб я прописав бас! але з рештою коли буде для цього в мене потреба, я пропишу і обов`язково закину на сайт!!! Я на замовлення не редагую!!! тільки роблю для себе і ділюся з іншими! Зайди у мої мінусовки, може й тобі де що згодиться!!!!!!!!!!!!!!!1









Останні коментарі
Хуха Хух: Дякую !!!
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !