Ион Суручану
Да,да,да
|
|
Опис:
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- св'яткова
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д)
Текст пісні:
(Вст;-3.00)
1). Я по телефону, проспівав тобі
Пісню про кохання, від душі,
Як твої цілую, руки та вуста,
Так ніхто не любить, як кохаю я.
Подруга - гітара проспіває все,
Музику кохання, донесе,
Хай лунає пісня ця лише для нас,
Вона подарує, нам єдиний шанс.
ПРИСПІВ;-2р./бек/
Да, да, да - ти для мене є одна,
Да, да, да, моє сердце та душа,
Да, да, да, є на світі ти і я,
Хай звучить гітара, подруга моя.
=========================
ПР-Ш;
2). Пісня романтична, знову прозвучить,
Музику кохання, чуємо в цю мить.
Подруга-гітара, як моя душа,
Ніжно проспіває: "Як кохаю я!"
Я дарую квіти, весняні тобі,
Подарую кращі, про любов пісні.
Хай лунає пісня, ця лише для нас,
Вона подарує, нам єдиний шанс.
ПР-В; + ПР-Ш; + ПР-В;
Коментарі:
Як що є на сайті то знищу.
А да-да-да, не перекладається!!!?
Вст. – 8т.
Телефонул сунэ еу ну-л май аскулт,
Вряу сэ вий ла мине сэ-ць сэрут.
Окий тэй албаштри бузеле фьербинць,
Еу те рог сэ вий сэ ну мэ минць.
Струнеле гитарей jингашь ыць ворбеск,
М-ам ындрэгостит щи те дореск.
Стелеле щи луна кынтэ пентру ной,
Сэ фим ымпреунэ сэ фим ын дой
Припев: 2 р.
Да, да, да те_аштепт еу драга мя,
Да, да, да ымь кынтэ инима.
Да, да, да сэ фим ын дой аш вря,
Струнеле гитарей не вор алина.
Пр-ш. – 8т.
Тотул е романтик стелеле склипеск,
Меледий де амор еу цие_ыць дэруеск.
Кынтэ мя гитарэ, кынтэ инима,
Пентру тине кынт еу астэзь драга мя.
Флориле дин луме апеле дин мэрь,
Мелодий де дор ц-ядук дин депэртэрь.
Луна яр ыць кынтэ, стелеле-ць шоптеск,
Струнеле гитарей плынг щи ыць ворбеск.
Припев: 1 р.
Пр-ш. – 8т.
Припев: 2 р.
( Последняя строка – 3 раза ).
Можна замість ДаДа співати НаНаНа
Авторові чудово вдалося! Вітаю і бажаю подальших творчих успіхів.
Дякую









Останні коментарі
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!
alex_2011: дякую.
lyonya55: Дякую!
Howplay39: Дякую гарнесенько!
Павло Салганюк: Дякую!