Каблучка Неля
Мій дорослий сину (якість, оригінал)
|
|
Опис:
Слова і музика Валентини Шевченко. Аранжування Станіслава В’юнника.Зворушлива пісня, часто використовують на весіллях для супроводу танцю матері з сином, або на випускних. Завжди вражає слухача
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- ліричні
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Жіноча
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Ор+бэк.
Текст пісні:
Мій дорослий сину
Музика і слова Валентини Шевченко
1.
Ніколи не забуть мені той день,
Коли почула я : «У Вас синочок!»
І вперше пригорнула до грудей
Благословенний крихітний комочок.
Із голубим браслетиком дитя
Моє єство умить перевернуло
І стало сенсом усього життя,
Місточком між майбутнім і минулим.
Приспів:
Сину, сину, мій дорослий сину,
Як же час летить, летить невпинно…
Ти вже зрілий, діловий мужчина,
А для мене ти – завжди дитина.
Сину, сину, ти моя відрада,
Завжди буду Бога я прохати,
Хай тебе обходить біль і зрада,
Моє щастя – сину мій!
2.
Із ніжністю й любов’ю я тобі
Яскравими нитками долю ткала,
І з ниточкою кожною собі
Клубок життєвий тихо розпускала.
Ти виріс й полетів в дорослий світ,
І закрутила доля в круговерті,
Лишився лиш браслетик іменний
І прядочка волосся у конверті.
Приспів:
Сину, сину, мій дорослий сину,
Як же час летить, летить невпинно…
Ти вже зрілий, діловий мужчина,
А для мене ти – завжди дитина.
Сину, сину, ти моя надія,
Де б не був ти – я теплом зігрію,
Над тобою хмари всі розвію,
Моя доля – сину мій!
3.
Ти випурхнув із-під мого крила
І кинув перший виклик своїй долі
І світові, де так багато зла,
Розчарувань, і підлості, і болю.
Та вірю я, мій синку дорогий,
Що ти не схибиш у житті нізащо,
Бо перший твій браслетик іменний
Й моя молитва захистять від фальші.
Приспів:
Сину, сину, мій дорослий сину,
Як же час летить, летить невпинно…
Ти вже зрілий, діловий мужчина,
А для мене ти – завжди дитина.
Сину, сину, ти моя опора,
Хай добром рясніють щастя гори
Й не міліє благодаті море
В світлій доленьці твоїй!!!
Плюсовий запис
Коментарі:
Готова вислати плюс тим, хто зацікавиться.
А Можна+...Дякую
Класна пісня плюс я знайшов..
Дякую)
Щиро дякую!І автору в першу чергу!
Яка красива пісня!Дякую!!!
Спасибі за оцінку
Дякую!!!
ДЯКУЮ !!!!!
Чудова пісня, дякую!
Чому неможна скачати мінус?
Це, мабуть, питання до модераторів. У мене скачує нормально. Якщо треба, напишіть адресу, я вишлю
підскажіть, будь ласка, де можна знайти мінус на пісню дорослий син бентежне відчуття (Вітання сину від мами 2016)
Bogdan1234:підскажи де ++ можна знайти дякую
Дуже красива пісня. Дякую.
Можна плюс danilova2014@i.ua
Чудова пісня, можна + marchukvalen@gmail.com
можна + дякую
natanya2008@ukr.net
можна + дякую
oksana.teslenko@gmail.com
Можна+? maxj500kostywyn@gmail.com . Дякую!
А чим вас не влаштовує плюс з сайту??? Чи один написав і решта,не включаючи голову,пишуть як під копірку? Адже,щоб закачати даний плюс,треба лише навести правою кнопкою миші на плеєр плюса і втиснути "зберегти аудіо як...",чи щось в цьому роді,може бути російською і т.п.,бо в кожного на компі стоїть своя система.Це благання вислати плюс майже в кожному пості.Невже потрібно бути ІТ-ком чи програмістом,щоб зробити елементарні речі,які навіть чайнику соромно не зробити?









Останні коментарі
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!