Каблучка Неля
Жар кохання (оригінал, якість)
|
|
Опис:
Музика і слова Валентини Шевченко. Аранжування Станіслава В’юнника.З днем закоханих, друзі!!!!
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Жіноча
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Ор+бэк.
Текст пісні:
Жар кохання.
Музика і слова Валентини Шевченко
1.
Жила я собі, жила,
Біг стрімко мій календар,
Та раптом любов прийшла,
І вперше – у серці жар.
Торкнися – і я згорю!
Всміхнися – я розцвіту!
І в сотий раз повторю:
- Поклич лиш, і я прийду.
Приспів:
Світить місяць на моє волосся,
Світять зорі на твоє плече.
Я щаслива, та хмільна і досі
Від кохання, що в грудях пече.
2.
Чому така довга ніч?
Чому я лишилась сна?
З думками я віч-на-віч
Чому я в цю ніч одна ?
Я встану, ввімкну торшер
І номер твій наберу…
Ніколи, або тепер…
Прийди!.. або я помру.
Приспів той самий
3
Відчув ти душі струну
І серця мого вогонь…
Прийшов крізь нічну пітьму
Й торкнувся моїх долонь
---
І вперше, немов у сні,
Зустрілись ми віч-на-віч
У всесвіті лиш одні
І ця неповторна ніч
Приспів той самий
Плюсовий запис
Коментарі:
Дякуємо за наповнення порталу якісним матеріалом!
Дякую! Бомба!!! СМАЧНО!
Дякую! Чудовий музичний супровід. Успіхів Вам!!!
Клас! Дякую!!! :)
Ох і крсиві ж у Вас пісні.Саме те що потрібно для слухача.Велике Вам спасибі.
Хто має плюс, надішліть, бадь-ласка на ел.адресу vmzv@ukr.net
Дуже гарно!
Дуже добре!
Дякую!
Щиро Дякуємо !!!
'Плюс' з 'Текстом' є в 'Записах'
Мій 'Профіль'.
Доречі - 3-й Куплет:
---
Відчув ти в душі струну
І серця мого вогонь
Прийшов ти в нічну пітьму
Торкнувся моїх долонь
---
І вперше немов у сні
Зустрілись ми віч-на-віч
І в всесвіті ми лиш одні
І ця неповторна ніч
-----приспів --2
Дякую!
Це просто неймовірно гарна пісня!Я щаслива та хмільна від неї!!!! Щиро вам дякую Валентина за чудові пісні які ви нам даруете!!!!!!!!!
Щиро дякую за прекрасну пісню !!!!!!
Дякую! Класний бомбезний минус!
Дуже гарна пісня,гарне виконання і солістка дуже гарненька!!!
Жар кохання(00.33)
Жив та я собі жив, біг стрімко мій календар,
Та раптом любов прийшла, і вперше у серці жар.
Торкнися і я згорю, всміхнися я розцвіту,
І в сотий раз повторю, поклич лиш і я прийду.
Приспів-2р.(01.05)
Світить місяць на моє волосся,
Світять зорі на твоє плече.
Я щасливий, та хмільний і досі,
Від кохання, що в грудях пече.
Програш(01.52)
Чому така довга ніч, чому я лишився сна,
З думками я віч-на-віч, чому я в цю ніч однин.
Я встану вімкну торшер, і номер твій наберу,
Ніколи або тепер, прийди або я помру.
Приспів-2р.(02.24)
Світить місяць на моє волосся,
Світять зорі на твоє плече.
Я щасливий, та хмільний і досі,
Від кохання, що в грудях пече.
Мод.(02.55)
Відчула ти душі струну, і серця мого вогонь,
Прийшов крізь нічну пітьму, й торкнувся моїх долонь.
І вперше немов у сні, зустрілись ми віч-на-віч,
У всесвіті ми лиш одні, і ця неповторна ніч.
Приспів-2р.(03.26)
Світить місяць на моє волосся,
Світять зорі на твоє плече.
Я щасливий, та хмільний і досі,
Від кохання, що в грудях пече.
За-2р.
Я щасливий, та хмільний і досі,
Від кохання, що в грудях пече.
Я ДУМАЮ ЩО ПЛЮС УЖЕ НЕ ТРЕБА
Дуже гарно!!! І пісня красива!Дякую!









Останні коментарі
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!