Каменських Настя
тримай
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Текст песни(слова) Настя Каменских (NK) - Тримай
Все тексты песен(слова) Настя Каменских
[Куплет 1, Настя Каменских|NK]:
Скажи, що тебе турбує?
Я ніжно поцілую і все за мить мине.
Хто зна, як тебе люблю я.
На все задля тебе піду я -
Ти тільки не відпускай мене.
Моє серденько не відпускай.
Хай до тебе лине
Світло кохання мого.
Приспів:
Ой, тримай і ніколи не відпускай мене ти.
Ой, тримай, я люблю лише тебе.
Забувай всіх, кого зустрічав до мене ти -
І тримай, мою руку не відпускай.
[Куплет 2, Настя Каменских|NK]:
Ніколи не відпущу тебе і не віддам нікому.
Чуєш, серце б’ється подібно тому.
Нема зупинки в цьому і немає втоми.
I річ не в тому, що так ніколи
Не хотіла повернутися додому.
До тебе знову, і цілувати
Кохання свого Святу iкону.
Приспів:
Ой, тримай і ніколи не відпускай мене ти.
Ой, тримай, я люблю лише тебе.
Забувай всіх, кого зустрічав до мене ти -
І тримай, мою руку не відпускай.
[Куплет 3, Настя Каменских|NK]:
Зв'яжи нас ніжними словами.
Гарячими губами і біль тоді ж мине.
Встає цей промінь поміж нами.
Ти зловиш мій погляд очами.
Ти тільки не відпускай мене,
Моє серденько не відпускай.
Хай до тебе лине
Світло кохання мого.
Приспів:
Ой, тримай і ніколи не відпускай мене ти.
Ой, тримай, я люблю лише тебе.
Забувай всіх, кого зустрічав до мене ти -
І тримай, мою руку не відпускай.
О песне Настя Каменских (NK) - Тримай
Читать на сайте: https://www.gl5.ru/k/kamenskih-nastya/nastya-kamenskih-trimai.html
Коментарі:
ну........... такоє
туфта
А чого не текст пісні а песни, і дійсно туфта, хотя смак має кожен свій.
Навіщо повторятись-на сайті вже є і набагато кращої якості.
ну відверто якесь грубо і не зрозуміло та й якість самі розумієте. Вибачте за прямоту!
У всьому треба бачити позитив (це звертання до панства які грубо критикують дану роботу) Хочу сказвти що це класна основа (на жаль не дописана) але хороше підгрунтя для хорошої мінусовки, її просто треба дописати!
Якщо можете пане чи пані "nadi76" написати свою електронку мені в приват, а також аудіо-сесію по дорожкам, я хочу ДОШАМАНИТИ даний мінус!!!
Сподобалась робота та задумка!!!
Дякую
Дякую за допомогу









Останні коментарі
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!
dondiyk: Дякую…
steve1010: Дякую!