Канада
Диско-Бой
|
|
Опис:
/кавер на пісню групи Shantel/
Текст Ігор Габа
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Ансамбль
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Ор+бэк.
Текст пісні:
Діско-бой / кавер/
Кожну суботу я приходжу в клуб,
Замовляю горілки, щоб розслабитись тут,
Клуб до відказу забитий людьми,
Кругом танцюють пари, то туди, то сюди.
Бачу, як танцюєш на танцполі Ти,
Твої бедра, Твоє тіло, рівно в такт музики,
Я незнаю хто у клубі нині Твій герой,
Нині я центральний, на танцполі,
ДИСКО-БОЙ!
ПР: 2р.
Ябі-дабі-дай, йо-бо-бо-бо-бой,
Аевана бі ю диско-бой,
Ванна денс виз ю, енд ай холд ю тайт,
Ванна мейк ю мин тюнайт!
Направляюсь в бар, замовляю ще бокал,
Випити й подумати, сьогодні би я мав,
Після п`яти рюмок у мене вже є план,
Через п`ять хвилин я запрошу Тебе на тан.
Знаю що танцпол сьогодні повністю є Твій,
Щож, не сумніваюся я у Твоїй красі,
Але нині на танцполі я є Твій Герой,
Так, як в цьому клубі я центральний диско-бой.
ПР: 2р.
Разом в парі ми танцюєм,
Диско й рок-н-рол,
Танці, шманці і забави,
Дарить нам танцпол.
ПР:\\\
Плюсовий запис
Коментарі:
Я перепрошую,це написано після =п`ятої рюмки= чи на другий день зранку???
Я написав свій текст, в якому,відносно техніки написання віршів все правильно. Є сюжет, є розвиток текст і є можна зрозуміти про що ця пісня.Я зберіг оригінальну мову приспіву, так, як, всі знають вже цей текст, а друге, бек в пісні є на мові оригіналу.Тому як варіант, я виложив на сайті. Не подобається - не користуйтесь.Справа кожного.А в тексті, який Ви мені показуєте, як український варіант, тупо не виражена суть пісні. Рифма взагалі неправильна.Тому хто і після скількох рюмок писав текст, це ще питання. Зрозумійте - вірш, це не тупе розкладання слів а поєднання сюжету,суті та рифми.
Зробіть будь-ласка плюс із цими словами
Пане Ігоре, респект! Критика повинна бути конструктивною, не сподобалось, - аргументуй. Не вдається підставити слова - послухай оригінал, попрацюй. А не сподобалось - співай варіант Пилипа. З найкращими побажаннями.
Дякую! Наразі плюса з тими словами словами нема, бо тільки кілька днів тому написав слова, але як тільки буде, відразу скину.Я допишу український приспів, але мені здається, що так, як є буде цікавіше! В даному випадку подана точна українська транскрипція англійського тексту.
гарно дякую









Останні коментарі
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!