Карніц Люда
Ми ще повернемось (бек)
|
|
Опис:
На прохання користувача ivandov
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д)
Текст пісні:
Сонце у небі лагідно сяє,дзвоник дзвенить.
Сміхом дитячим сповнився цілий світ.
Нас вчителі назавжди проводжають,час летить.
Раптом усі ми,дорослими стали в мить.
Школа сумує,школа чекає дивиться пильно вдаль.
Дзвоник останній кульки взлітають в вись.
Сльози не прохані в раз набігають школа моя прощавай.
Ми ще повернемось ти не журись.
Мов наречені наші дівчата квіти весни.
Юність травнева в щирих очах бринить,
Наші батьки зажурилися раптом,мов у сні.
Наше дитинство з нами простилось в мить.
Школа сумує,школа чекає дивиться пильно вдаль.
Дзвоник останній кульки взлітають в вись.
Сльози не прохані в раз набігають школа моя прощавай.
Ми ще повернемось ти не журись.
Плюсовий запис
Коментарі:
Дякую за роботу!
Я « спасибі » Вам кажу,
І уві сні це повторю.
Нехай дізнаються всі про це,
Ви найкраща людина на світі!
За добрий жест хочу сказати « спасибі »
Ви не шкодуючи часу готові на допомогу поспішати
Ви добрий – мені про це люди говорили,
Щастя, радості і багато посмішок хочу Вам побажати.
ivandov, Іване Івановичу, дякую за теплі слова та побажання в мою адресу. Чим можу то так і роблю. Робив наспіх(є іще інші замовлення) і є бажання повернутися до цієї роботи. Замінити деякі звуки, та зробити більш виразніше. А та к Вам для роботи уже щось є) Успіхів Вам !
Можна плюсик на: valera-ok@ukr.net
Чудова пісня!!!!!!!! Велике спасибі за вашу працю!!!
Гарно!!! Можна плюс Maksumiv_1966@ukr.net
maks-ivan кажись відправив на ящик...
можна плюс на pryjdunivanna@ukr.net
Можна і мені плюсик ms.kuba90@gmail.com
Можна плюс katerina.fed4enko@gmail.com
Вдячна буду за плюс ruslana2701@gmail.com
Будь ласка плюс
nahirna27@gmail.com
Можна плюс oksana121085@gmail.com
Можна плюс на kapustenko1989@gmail.com
Доброго дня! І я б дуже хотіла плюс на пошту taha178530@gmail.com
Можна будь ласка плюс на sfenova11@gmail.com
, дякую!
Надішліть будь ласка плюс на ilonaviniarska@ukr.net
Надішліть, будь ласка, плюс на irinaplp1978@gmail.com
Дякую за чудову пісню! Надішліть будь ласка плюс на
OlgaNovoselecka@gmail.com
Дякую за чудову пісню! Надішліть будь ласка плюс на larazu55@gmail.com
Дякую за Вашу роботу! Пришліть, будь ласка, плюс за електронною адресою
nikolaenkonina55@gmail.com
Чомусь не можу скачати мінус:(
Дуже гарна пісня.Дякуєм.
Доброго дня. Можна мені + цієї пісні.
nmordovenko@gmail.com
Доброго дня. Можна плюс цієї пісні, будь ласка
kaniv-s@ukr.net
Красива, чуттєва пісня. Як можна отримати плюс? katerenyuk70@ukr.net
можна плюс на ел.адресу bogdanagladka885@gmail.com
Можна плюс. ДЯКУЮ
Надішліть будь ласка плюсовку
svitlana73436937@gmail.com
Дякую !
Дякувати майстру і авторам. В*ячеславу вічна пам*ять.......









Останні коментарі
petro1983: Дякую!
Олег : Це що
Aleksandriks: клас!
Aleksandriks: супер!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": Плюсик це серйозно
VNikitin: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
viktor64: Дякую за хороші мінусівки!
vadim2021: Дякую гарний вальс. Зробіть будь ласка мінус Вечори в Карпатах
sa1957: Дякую!
sa1957: Дякую!
sa1957: Дякую!
Peet Калуцький: boss1973,було прохання на з'ясовування відносин перейти в приват.Навіщо "розхитувати човен"?Від прохань почну переходити на інші,більш дієві дії.Останнє попередження!Згідно Правил Порталу пишемо відгуки відносно якості мінуса.На цьому крапка!Дякую!
boss1973: Саня Нестер,дякую за Ваші роботи !!! Не звертайте увагу на ,,критиків,, .Ви робите мінусовки,виставляєте на сайт,ще й сваряться на Вас.Кому не подобаються роботи-не качайте,пройдіть тихенько далі,лабайте ,,в живу,..
Андрій Метлицький: Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
ангеліна гудько: Класна пісня! Дякую!
Sasha K. : ДЯКУЮ!
alex_2011: Дякую!
Святослав Сметанський SUZIRYA-band KOZOVA: Звууки-треки розбалансовані
Strelbitskiy: Саня Нестер, якщо Ви трохи мухлюєте, - не робіть цього. За все інше - скидаю шляпу, бо сам цього робити не вмію. Задавки з нету виходять сильно кастрованими... За маніпуляціями мають дивитися адміни. А взагалі - хлопці, МИРУ, СПОКОЮ і ТЕРПІННЯ!
chertic: фото!
chertic: заберу за 1000грн.
yourchattygirl3: Дякую!!!
Strelbitskiy: ДЯКУЮ ЗА ЧУДОВІ МІНУСОВКИ !!!
Олег : ДЯКУЮ ЗА ЧУДОВІ МІНУСОВКИ !!!
Олег : Саме цікаве що ні один з невдоволених не виставив своєї мінусовки щоб люди на сайті почули.Якщо комусь не подобається то як кажуть проходьте повз чи ви хочете щоб вам хтось на шару писав фанери це так не працює ДРУЗІ!!!
arden18273645: 1------------------------------------------------- Як сумно на душі сьогодні в мене, Я зрозумів - від долі не втекти, Пливе мені назустріч наречена, У ніжнім сяйві білої фати. Так весела і така грайлива, Немов принцеса, ніжна й молода, А поруч він іде такий щасливий, І віддано в оличчя загляда. ПРИСПІВ: Чуже весілля, чуже весілля, Кому на радість, кому на сміх, Чуже весілля, чуже весілля, А я сумую один з усіх. Чуже весілля, чуже весілля, А я на ньому незваний гість, Чуже весілля, гірке похмілля, А чим я винен тобі повік. ПРОГРАШ 2-------------------------------------------------- Пробач, що говорив тобі колись я, На серце ляже марний вантаж, Я не сказав тобі: «Пробач, вернися!», Бо все, що маємо ми, не збережем. Напевне, будуть подруги радіти, І друзі щастя зичитимуть знов, А я, лиш подарую жовті квіти, Такі печальні, як моя любов. ПРИСПІВ: Чуже весілля, чуже весілля, Кому на радість, кому на сміх, Чуже весілля, чуже весілля, А я сумую один з усіх. Чуже весілля, чуже весілля, А я на ньому незваний гість, Чуже весілля, гірке похмілля, А чим я винен тобі повік.
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Jordzh: Саня Нестер Дякую!