Каріх Сергій
День Села - 2
|
|
Опис:
Авторська пісня. Мінус вирішив написати з покращеним аранжуванням. Плюс, щоправда, заспівав російскою мовою.
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Святкова
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д)
Текст пісні:
ДЕНЬ СЕЛА.
1.Поспішають гості до села
(назва села) громадою святкує.
Десь лунає пісня голосна
І погода нас усіх чарує.
Завітай до нас на наше свято,
Раді гостям жителі села.
І гостинно всіх вас припрошають,
Тай погода нас не підвела.
Приспів: День села і настрій те що треба
День села – запрошуємо всіх.
День села – пісні летять до неба
Зустрічаєм друзів ми своїх.
Прогрпш
2.Всі сьогодні щиро посміхаються
Шум і гомін в нашому парку
Навіть сонце з неба задивляється
Бо село неначе у вінку.
Поспішають гості до села
(назва села) громадою святкує.
Десь лунає пісня голосна
І погода нас усіх чарує.
Приспів: День села і настрій те що треба
День села – запрошуємо всіх.
День села – пісні летять до неба
Зустрічаєм друзів ми своїх.
Програш
Приспів: 2р. День села і настрій те що треба
День села – запрошуємо всіх.
День села – пісні летять до неба
Зустрічаєм друзів ми своїх.
Програш
Плюсовий запис
Звантажити аудіо (+)
Коментарі:
Дякую!!!
ХОРОША РІЧ АЛЕ НЕМА НОРМАЛЬНИХ БАРАБАНІВ І ВСЕ ПІД НОЛЬ
ДЯКУЭМО!!!
Дякую maestro5060 за гарний мінус, 01.09.15 я скористався даним мінусом, моя співачка Олена Сидорова написала український текст і під час святкування Дня села мною ця пісня була виконана, за що я вдячний автору.
Дякую!
Гарна пісня. На жаль не використаю - є корявості в українському тексті. Російський брати якось гидую. Однак, дякую за гарну пісню










Останні коментарі
welkome-to-nata Вознюк: є щось незрозуміле на початку куплетів, але співати можна) дякую
valerikKovalchuk: Дякую!
valerikKovalchuk: Дякую!
valerikKovalchuk: Дякую!
valerikKovalchuk: Дякую!
valerikKovalchuk: Дякую!
valerikKovalchuk: Дякую!
valerikKovalchuk: Дякую!
valerikKovalchuk: Дякую!
valerikKovalchuk: Дякую!
valerikKovalchuk: Дякую!
valerikKovalchuk: Дякую!
valerikKovalchuk: Дякую!
valerikKovalchuk: Дякую !
Павло Салганюк: Дякую!
BWM1979: Дякую супер
valerikKovalchuk: Дякую!
Peet Калуцький: Файл видалено,як такий,який не пройшов модерацію.
olegantonenko: Щиро дякую!
Віталій Дубограй: перезвоніть 0969193399
olegantonenko: Дякую!
Роман Ковальчук: (-2:53) Біля синього ставочку, ой, зустрів я циганочку Та не дали батько й мати циганочку любувати / 2р. перегра (-2:14) Ой, циганочко, циганко полюбив тебе я дуже Чорні очка, гарні очка любувати тепер мушу / 2р. перегра (-1:42) Ой, сміються з мене люди шо циганочку любую А я того не боюся, де зустріну там цілую / 2р. перегра (-0:56) 1 куплет
дует ВіВа: Дякую!!! Бажаю всього доброго!!!
V07a01lera: Дякую !
Belelya: Дякую!
Howplay39: Дякую дуже але високо
shynrilama: Дуже дякую!!!Можливо маєте ноти?
shynrilama: Дякую!!!
Гринів Міша: «Життя летить» Дмитро Волканов. Слова і музика:Дмитро Волканов. Програш. 1.Життя летить і час проходить, Шукаю сенс,та не знайду. Лише любов за мною ходить На щастя,чи на біду..,на щастя,чи на біду. Приспів: Подарували небеса тебе мені, Тепер без тебе кожен день як у вогні. Подарувало синє небо очі ті, Які не можу я забути,не можу,ні! І хай навколо розквітається весна, Та не моя,на жаль,ти більше не моя. Колись знайшов тебе в блакитній вишині, Зі мною ти,чи ні? 2.Життя летить,крізь нас минає, Цілують хвилі кораблі. Лише любов мене тримає На цій жорстокій землі,на цій шаленій землі.О-о! Приспів: Подарували небеса тебе мені, Тепер без тебе кожен день як у вогні. Подарувало синє небо очі ті, Які не можу я забути,не можу,ні! І хай навколо розквітається весна, Та не моя,на жаль,ти більше не моя. Колись знайшов тебе в блакитній вишині, Зі мною ти,чи ні? Програш. Приспів: (2-га частина). …І хай навколо розквітається весна, Та не моя на жаль,ти більше не моя. Колись знайшов тебе в блакитній вишині, Зі мною ти,чи ні? Coda.
shynrilama: Дякую за чудові мінуса для акордеона!!!