Кочієру Віктор Г. Амор
УКРАЇНСЬКЕ ПОПУРІ
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Аматорська
Коментарі:
"Українське попурі"
Ти сказала: в понеділок
Підем разом по барвінок.
Я прийшов – тебе нема,
Підманула, підвела!
Ти ж мене підманула,
Ти ж мене підвела,
Ти ж мене, молодого,
З ума-розуму звела!
Ти сказала: у вівторок
Поцілуєш разів сорок,
Я прийшов – тебе нема, –
Підманула, підвела!
Ти сказала: у середу
Підем разом по череду.
Я прийшов – тебе нема,
Підманула, підвела!
Ой, Марічко, чічері, чічері, чічері,
(Розчеши ми кучері, кучері, кучері.) - 2р.
**********
Я би тобі чесала, чесала, чесала,
(Якби мамка не знала, не знала, не знала.) - 2р.
**********
Ой, Марічко, люблю тя, люблю тя, люблю тя,
(Заріж мені когутя, когутя, когутя.) - 2р.
**********
Іванку, ти, Іванку – сорочка-вишиванка,
(Високий та стрункий, високий та стрункий,
Ще й на бороді ямка.) - 2р.
******* ******* (D)
Марусе, ти, Марусе, люблю я твою вроду,
(Люблю дивитися, люблю дивитися,
Як ти ідеш по воду.) - 2р.
******* ******* (D)
3. Іванку, ти, Іванку – сорочка-вишиванка,
(Високий та стрункий, високий та стрункий,
Ще й на бороді ямка.) - 2р.
*******
Високий та стрункий, високий та стрункий,
Ще й на бороді ямка.
Дякую!!!
Цей мінус я був виставив іще 28 грудня 2012р.
, а через день його видалили чомусь.Цікаво чи зараз цю фонограму залишать чи знову видалять.
В ютубі є відео,я вже скачав.
мінус Експресовський
Мабуть, видалять. Робота Коломійця.Саша - молодець!!!!
На чужому, не легкому труді,довго не протянеж???
Где ты взял этот минус? Лучше сам удали.
Видали цей мінус!!!
видаліть цей мінус
Та немає вже ніякого сенсу видаляти)))Отак ексклюзиви стають „всенародним достоянієм"...
Який це ексклюзив,на "агенстві" курсує вже пів року,я кинув тут,щоб поділитися з колегами,якщо вам не довподоби то не качайте,а тих кому до вподоби перевалило за сотню,і не все що нормально звучить відноситься до "Експресу",я ж не присвоїв собі чиюсь роботу,я написав хто автор.
клас дякую. молодець............
не розумію в чому проблема!На Мінусі люди не поважають один одного,ви почитайте як на Агенстві колеги спілкуються!
просто на "Агентстві" попробуй написати хоч одне "криве" слов і тебе зразу банять...
До чого тут Експрес і Коломієць, Це аранжування Igor Mescoi (Игор Мешкой).
І Вас зі святом! Дякую за фонограму.
Фонограма була написана 08 жовтня 2012 року!!! Студією Експресс,Святослав гурт "ГОРЯНИ? де це курсує пів року? проснися!!!!!!!сьогодні їй 3 місяці.
Уважаемые друзья!айт "Агенство-праздник" не такой уж и плохой, где за кривое слово тебя заблокируют!Просто этот сайт не только для того, чтобы скачивать с него минуса, но он ещё учит людей, как надо вежливо и Уважительно общаться друг с другом!Спасибо, что понимаете меня!С Уважением Gidai!
Спеціально для maestrobar!!!!!! Мінус цей написав КОЛОМІЄЦЬ ОЛЕКСАНДР!!!! Це його робота. Те що виконавець Igor Mescoi ніхто не сперечається. Але Ви послухайте під який мінус співає Igor Mescoi і цей!!! Я думаю якщо Ви маєте гарний слух то різницю почути не важко. Цей мінус просто напросто вкрадений... А Олександру Коломійцю можна побажати тільки успіху і терпіння, терпіння, терпіння....
>>он ещё учит людей, как надо вежливо и Уважительно общаться друг с другом!
Намагаємся і у нас так зробити.Але сподівання на те, що користувачі з власної волі вестимуть себе коректно не виправдовуються, тож баня функціонує в нормальному режимі)))
Суперова робота! Аж приємно слухати! Дякую!
все чудово. молодець.
Дякую !!!!!!!!!!
ДЯКУЮ!!!
Дякую









Останні коментарі
V07a01lera: Дякую !
V07a01lera: Дякую !
V07a01lera: Дякую !
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Хуха Хух: Дякую !!!
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!