Кукоба Вячеслав
Коньячок
|
|
Опис:
Оригінал+бек
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Весільна
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
- Належить до жанрів:
- Ор+бэк.
Текст пісні:
Кукоба Вячеслав - Коньячок
Хтось полюбляє самогон, хтось полюбляє пиво,
Хтось почитає сухий закон, каже, що пити шкідливо.
Приспів:
А коньячок, а коньячок, а дуже корисний, чок, чок, чок,
А коньячок, а коньячок, п'є лиш розумний мужичок.
****Кум, наливай****оп, оп, оп!*****
А ну давай, давай, давай!****та по повній!****
Пийте коньяк та п'ять зірок, це надає нам сили,
І потягнуло вже до жінок – виросли знову крила!
Приспів…
А коньячок, а коньячок, дуже корисний, чок, чок, чок,
А коньячок, а коньячок, п'є лиш розумний мужичок.
*******************А ну давай, давай, давай!****
Хтось каже: «Ваш крутий коньяк пахне усе клопами! »
Не випивай відро, сопляк, пьють коньячок чарками!
Приспів…
А коньячок, а коньячок, дуже корисний, чок, чок, чок,
А коньячок, а коньячок, п'є лиш розумний мужичок.
************************************************
Від коньяка усе стоїть – буде щаслива мила,
Як коньячок вогнем горить – буде у хлопця сила!
Приспів…
А коньячок, а коньячок, а дуже корисний, чок, чок, чок,
А коньячок, а коньячок, п'є лиш розумний мужичок.
************************************************
Ой, коньячок налий, налий, вип'ємо справжнє диво,
Тільки коньяк потрохи пий, щоб не залити сливу!
Приспів…
А коньячок, а коньячок, а дуже корисний, чок, чок, чок,
А коньячок, а коньячок, п'є лиш розумний мужичок.
************************************************
************************************************
Приспів…
А коньячок, а коньячок, а дуже корисний, чок, чок, чок,
А коньячок, а коньячок, п'є лиш розумний мужичок.
************************************************
Коментарі:
Давня річ але файна,дякую!!!
Щиро вдячний за красу роботи.
Дякую!
Давня чи не давня, головне те що не втратила свою актуальність.
На здоров'я!









Останні коментарі
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!
alex_2011: дякую.
lyonya55: Дякую!
Howplay39: Дякую гарнесенько!
Павло Салганюк: Дякую!