Лазорик Ліана
Ой прийшла зима
|
|
Опис:
Тональність: B-moll.
Ре-Оранжерування:Alexkum (Олександр Матвєєв)Студія звукозапису - STUDIOKUM
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Новорічна
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Дитяча
Текст пісні:
Ой, щедрик, щедрик, вже приходить Новий рік
Святий Миколай, всіх дітей оберігай
Ой, пішла зима в танок, вітром дунула в ріжок
Заплела узори нам на вікнах
Зве ялинку до двора, щоб раділа дітвора
Стелить синє полотно на ріках
Ой, зима ти білочола, білі пера, білі грона
З Новим роком, вся родино
З Новим роком, Україно
Грона білі празникові нам несе зима безкрая
А ще пряники медові від Святого Миколая
Ой, щедрик, щедрик, вже приходить Новий рік
Святий Миколай, всіх дітей оберігай
Ген, хурделиця гуде, многі літа в дім веде
Всюди білі-білі оксамити
Тільки полум’я калин та заграви горобин
Та червоні снігурі, мов квіти
Ой, зима ти білочола, білі пера, білі грона
Ждуть колядників різдв’яних
Подарунків повні сани
Грона білі празникові нам несе зима безкрая
А ще пряники медові від Святого Миколая
Їдуть гості звідусіль, гра на скрипці заметіль
В білі сукні вбрала ліс і лози
Місить дивнії коржі в кришталевій ох діжі
Наливає в келихи морози
Ой, зима ти білочола, білі пера, білі грона
Дід Мороз сніжинки меле
З новим щастям, рідна земле
Грона білі празникові нам несе зима безкрая
А ще пряники медові від Святого Миколая
Ой, щедрик, щедрик, вже приходить Новий рік
Святий Миколай, всіх дітей оберігай
Плюсовий запис
Коментарі:
Вау!!! Супер!!!
Ой, щедрик, щедрик, вже приходить Новий рік
Святий Миколай, всіх дітей оберігай
Ой, пішла зима в танок, вітром дунула в ріжок
Заплела узори нам на вікнах
Зве ялинку до двора, щоб раділа дітвора
Стелить синє полотно на ріках
Ой, зима ти білочола, білі пера, білі грона
З Новим роком, вся родино
З Новим роком, Україно
Грона білі празникові нам несе зима безкрая
А ще пряники медові від Святого Миколая
Ой, щедрик, щедрик, вже приходить Новий рік
Святий Миколай, всіх дітей оберігай
Ген, хурделиця гуде, многі літа в дім веде
Всюди білі-білі оксамити
Тільки полум’я калин та заграви горобин
Та червоні снігурі, мов квіти
Ой, зима ти білочола, білі пера, білі грона
Ждуть колядників різдв’яних
Подарунків повні сани
Грона білі празникові нам несе зима безкрая
А ще пряники медові від Святого Миколая
Їдуть гості звідусіль, гра на скрипці заметіль
В білі сукні вбрала ліс і лози
Місить дивнії коржі в кришталевій ох діжі
Наливає в келихи морози
Ой, зима ти білочола, білі пера, білі грона
Дід Мороз сніжинки меле
З новим щастям, рідна земле
Грона білі празникові нам несе зима безкрая
А ще пряники медові від Святого Миколая
Ой, щедрик, щедрик, вже приходить Новий рік
Святий Миколай, всіх дітей оберігай
За басову партію - лавіть "5"
kymamns@mail.ru скиньте плюсик
Дякую!!!!!!!!!!!!
Скиньте, будь-ласка, плюс Rituxa11@mail.ru
Фірма
гарна робота!!! +++
підтримую Василя - бас "смачно" прописаний))))
Супер!!!Дякую!!!
Саня, все так, як має бути! СУПЕРОВО!!!
Дуже дякую від душі!!!
Супер! Дякую
Дуже дякую за чудову музику!!!
Гарний запис!!!
Дякую. Чудова робота!!!
Щиро дякую!!! Клас!!!
Супер. Дякую.
Супер. Дякую.
Дякую!









Останні коментарі
V07a01lera: Дякую !
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Хуха Хух: Дякую !!!
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!