Лана Лазорик
Ой, прийшла зима
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Жіноча
- Властивості:
- Обрядова(весілля, свята, і т.д), Дитяча
- Належить до жанрів:
- Ор+бэк.
Коментарі:
Дякую!!!
Поділіться текстом?
Ой, щедрик, щедрик, вже приходить Новий рік
Святий Миколай, всіх дітей оберігай
Ой, пішла зима в танок, вітром дунула в ріжок
Заплела узори нам на вікнах
Зве ялинку до двора, щоб раділа дітвора
Стелить синє полотно на ріках
Ой, зима ти білочола, білі пера, білі грона
З Новим роком, вся родино
З Новим роком, Україно
Грона білі празникові нам несе зима безкрая
А ще пряники медові від Святого Миколая
Ой, щедрик, щедрик, вже приходить Новий рік
Святий Миколай, всіх дітей оберігай
Ген, хурделиця гуде, многі літа в дім веде
Всюди білі-білі оксамити
Тільки полум’я калин та заграви горобин
Та червоні снігурі, мов квіти
Ой, зима ти білочола, білі пера, білі грона
Ждуть колядників різдв’яних
Подарунків повні сани
Грона білі празникові нам несе зима безкрая
А ще пряники медові від Святого Миколая
Їдуть гості звідусіль, гра на скрипці заметіль
В білі сукні вбрала ліс і лози
Місить дивнії коржі в кришталевій ох діжі
Наливає в келихи морози
Ой, зима ти білочола, білі пера, білі грона
Дід Мороз сніжинки меле
З новим щастям, рідна земле
Грона білі празникові нам несе зима безкрая
А ще пряники медові від Святого Миколая
Ой, щедрик, щедрик, вже приходить Новий рік
Святий Миколай, всіх дітей оберігай
Дякую!Чудово!
Ой, щедрик-щедрик,
Вже приходить Новий рік,
Святий Миколай,
Нас усіх оберігай!
1-------------------------------
Ой, пішла зима в танок,
Вітром дунула в ріжок,
Заплела узори нам на вікнах.
Зве ялинку до двора,
Щоб раділа дітвора,
Стеле синє полотно на ріках.
Ой, зима, ти білочола,
Білі перла, білі грона,
З Новим роком вся родина,
З Новим роком, Україна!
ПРИСПІВ:
Грона білі, праздникові,
Нам несе зима безкрая,
А ще пряники медові,
Від Святого Миколая.
Ой, щедрик-щедрик) -2
Вже приходить Новий рік) -2
Святий Миколай) -2
Нас усіх оберігай!) -2
2-------------------------
Ген хурделиця гуде,
Многі літа в дім веде,
Всюди білі-білі оксамити.
Тільки полум'я калин,
Та заграви горобин,
Та червоні снігурі, мов квіти.
Ой, зима, ти білочола,
Білі перла, білі грона.
Ждуть колядників Різдвяних,
Подарунків повні сани.
ПРИСПІВ:
Грона білі праздникові,
Нам несе зима безкрая,
А ще пряники медові,
Від Святого Миколая.
Ой, щедрик-щедрик) -2
Вже приходить Новий рік) -2
Святий Миколай) -2
Нас усіх оберігай!) -2
3--------------------------
Їдуть гості звідусіль,
Гра на скрипці заметіль,
В білі сукні вбрала ліс і лози.
Місить дивнії коржі
В кришталевій ох, діжі,
Наливає в келихи морози.
Ой, зима, ти білочола,
Білі перла, білі грона,
З Новим роком, вся родина,
З Новим роком, Україна!
ПРИСПІВ:
Грона білі праздникові,
Нам несе зима безкрая,
А ще пряники медові,
Від Святого Миколая.
………………………..
Ой, щедрик-щедрик,
Вже приходить Новий рік,
Святий Миколай,
Нас усіх оберігай!
Супер песня!!! Спасибо большое авторам!!! Скиньте плюс пожалуйста! mega.mega-vitali@ukr.net
Дякую!!!









Останні коментарі
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!
dondiyk: Дякую…
steve1010: Дякую!