Лебеді Кохання(Дует Ярослав Та Галина Борути)
Лебеді кохання
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Прилетіли лебеді,
Сіли на воді,
Звеселили ласкою
Очі молоді.
Ой то не лебедики
Впали на крило,
То моє коханнячко
Весну привело,
То моє коханнячко
Весну привело.
Лебеді, лебеді, лебеді,
Лебеді кохання
Прилітають тільки раз –
Вперше і востаннє.
Лебеді, лебеді, лебеді,
З радістю, з журбою.
Прилетіли лебеді
I до нас з тобою,
Прилетіли лебеді
I до нас з тобою.
Прилетіли лебеді
Білі, наче цвіт,
Трепетною ніжністю
Затулили світ.
Заховали полечко
Й небо голубе,
Щоб я тільки бачила
Одного тебе,
Щоб я тільки бачила
Одного тебе.
Лебеді, лебеді, лебеді,
Лебеді кохання
Прилітають тільки раз –
Вперше і востаннє.
Лебеді, лебеді, лебеді,
З радістю, з журбою.
Прилетіли лебеді
I до нас з тобою,
Прилетіли лебеді
I до нас з тобою.
Прилетіли лебеді,
Обтрусили пух,
Разом нас покликали
На квітневий луг.
Впало біле пір’ячко
На зелену віть,
Прилетіли лебеді,
Ой не відлетіть.
Прилетіли лебеді,
Ой не відлетіть.
Лебеді, лебеді, лебеді,
Лебеді кохання
Прилітають тільки раз –
Вперше і востаннє.
Лебеді, лебеді, лебеді,
З радістю, з журбою.
Прилетіли лебеді
I до нас з тобою,
Прилетіли лебеді
I до нас з тобою.
Коментарі:
Виконує дует "Скриня"
Дует Ярослав та Галина Борути
молодець
Най ті качка копне з твоєю скринею))))
Най ті качка копне з твоєю скринею))))
Най ті качка копне з твоєю скринею))))
altair :
Ця пісня Дуету Лебеді кохання...А ви написали,що дует Скриня..Так можна гаписати любий колекив,який цю пісню співає..Якщо я цю пісню співаю,то можна її собі присвоїти чи написати своє ім"я???Вибачте,якщо вас образила
Є якіний мінус Лебеді кохання 0962074644
Шукаю мінус новий 2022 рік. Борута та Світлана Весна - Лебеді кохання
Шукаю мінус новий 2022 рік. Борута та Світлана Весна - Лебеді кохання









Останні коментарі
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!
lyonya55: Дякую!
alex_2011: дякую.
lyonya55: Дякую!