Лисенко Валентина
Новий рік - чарівник
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Новорічна
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
- Дитяча
- Належить до жанрів:
- Новорічна.
Текст пісні:
Новий рік – чарівник
1
Ой снігу, снігу білого насипала зима,
Земля лежить під килимом,
Стежиночок нема.
Ой, хто створив красу таку,
Ой, що за чарівник?
Прийшов у гості Новий рік!
Прийшов у гості Новий рік!
2
Іскриться сніг білесенький,
Сніжиночки летять,
Як зірочки малесенькі
На сонці мерехтять.
Ой, хто створив красу таку,
Ой, що за чарівник?
Прийшов у гості Новий рік!
Прийшов у гості Новий рік!
3
І сосни, і ялиночки засіжені стоять,
А дівчинку – берізоньку
Так просто не впізнать.
Ой, хто створив красу таку,
Ой, що за чарівник?
Прийшов у гості Новий рік!
Прийшов у гості Новий рік!
4
Ой снігу, снігу білого насипала зима,
Земля лежить під килимом,
Стежиночок нема.
Ой, хто створив красу таку,
Ой, що за чарівник?
Прийшов у гості Новий рік!
Прийшов у гості Новий рік!
Плюсовий запис
Коментарі:
Дякую!
Щиро дякую!
Безмежно дякую!
Доброго дня. Як можна скачати плюс?
Дайте адресу своєї ел. пошти і я вишлю.
А можно і мені плюс та мінус пісні
kartusveta@gmail.com
И мне пожалуйста! Плюс olgastecyura@gmail.com
А можно і мені плюс та мінус пісні.Strilnik_t_v@ukr.net
можно і мені плюс malyatko.khoroshe@ukr.net.Дякую
можна і мені плюс?
Плюс до пісні вислати можу, але не знаю вашої адреси ел. пошти.
дякую за Вашу гарну роботу!
Скиньте. будь ласка. плюс цієї пісні
liana.maslova@gmail.com
MinialukV11@gmail.com
Можна будь-ласка плюс!
Чому не можна завантажити? Раніше з цим проблем не було
Пробував, чудово скачується мінус.
В мене не скачується, підкажіть як це зробити
Скиньте будь ласка плюс цієї гарної пісні xelllka@gmail.com
будь ласка скиньте мені плюс ціє пісеньки дуже потрібно 14271@ukr.net
скиньте будь ласка і мені плюс oliahaiduk90@gmail.com
Скиньте будь ласка і мені плюс НУЖЕН плюс пожалуйста alhimov19962504@gmail.com
скиньте мені будь-ласка плюс sofia-cibulska@ukr.net
А можно і мені плюс та мінус пісні
danilova2014@i.ua
Скиньте будь ласка плюс kinakh82@gmail.com буду дуже вдячна
скиньте плюс yakovishina0611@gmail.com
Добрий вечір
Будь ласка цю пісеньку плюс мені на gulfizur@ukr.net.
дуже буду вдячна.
я працюю в дитячому садочку і мої дітки якраз її вивчають зараз до свята.
Дякую.
будь ласка, вишліть плюс на divine2584@gmail.com Учням дуже сподобалась пісенька, хотіли заспівати її на новорічному святі
А можна мені плюс до пісні новий рік чарівник лисенко
Добрий день.
Скиньте будь ласка плюс на пошту poplavska666@ukr.net
Дякую
І собі також мінус попрошу, будь ласка fitavika@gmail.com
Доброго вечора. Скиньте і мені плюс будь ласка oksana-slavik@ukr.net
Добрий ранок. Можна будь ласка плюс
te911991@gmail.com
Доброго вечора. Скиньте, будь ласка, плюсовку на popdima@meta.ua.
Надішліть будьласка плюс не можу знайти
sherbak200107@gmail.com
Доброго вечора. Скиньте і мені плюс, будь ласка dtispas@gmail.com
Дякую.
Доброго вечора. Скиньте,будь ласка,плюсовочку на gorbenko1609@gmail.com
доброго дня. Скиньте, будь ласка, плюсовку на пошту lena.gesal@gmail.com
Доброго дня. Дякую!
попрошу плюс 4-nata@i.ua
Доброго вечора! Щиро дякую за оперативність
Добрий вечір! Можна і мені плюс? Дякую) Lyudons@meta.ua
Надішліть і мені плюс bodademchik@gmail.com
доброго вечора, будь ласочка скиньте плюс ulyaklinduhova@gmail.com
Добрий день! Надішліть будь ласка плюс на пошту oakfic@gmail.com Дуже дякую!
Добрий день, будь ласочка, вишліть плюсик, дуже-дуже дякую!!!! mria67mria67@gmail.com
Будь ласка, надішліть плюс surovykivanna@gmail.com
Дякую!
Чому не зкачується мінус?
Я попробував, усе скачується хорощо. Можливо невірно щось робите?
Можно мне плюс этой песни, пожалуйста! zoya.repina777@gmail.com
Відправте будь ласка плюс на usmanovnik7@gmail.com
відправне і мені будь ласка плюс
virsvasilina@gmail.com
відправьте будь ласка плюс на
ninel773@ukr.net
скиньте плюс dhsu873@gmail.com
Надішліть, будь ласка, плюс на @ yuliaohera1@gmail.com
Пришліть будь-ласка плюс? Велике дякую! tatianamargaret904@gmail.com
Добрий день, будь ласочка, вишліть плюсик, велике дякую! nsm0@ukr.net
Можна і мені будь ласка Tka-chenko@ukr.net
Щиро дякую!!!
Добрий вечір,і мені можна плюс цієї пісні, щиро дякую. viktoriya.tykhonenko@gmail.com
ДЯКУЮ!









Останні коментарі
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!