Лончина Ірина
Мати емігрантка
|
|
Опис:
Слова і музика: - Лончина Ірина
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Свято матері
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Текст пісні:
Іронія долі, історія матері-жінки.
Зібрала валізу, і їду в незвіданий край,
Її проводжає родина неначе навіки
Куди вона їде? Навіщо? Чому? Не питай!
Хіба не знайдеться їй місця у рідному домі?
Чому вона тяжко працює на іншій землі?
Щоб скруті не жили, не ниділи діти її.
----------Приспів:----------------------------
Берегиня роду мати-українка,
Втратила свободу за кордоном гірко.
Коротає вік свій на чужій землі
Ждуть від неї вістку діточки малі,
Ждуть від неї вістку діточки малі.
----------------------------------------------
А діти сумують, їм мамина ласка потрібна,
З вікна виглядають, в зажурі старенькі батьки
Скоріш повертайся додому матусенько рідна.
Читає в листах вже до болю знайомі рядки,
----------------------------------------------
Так часто в тривожні хвилини втрачали ми віру,
Губили надію, та не забуваймо одне!
Без матері-жінки ми втрачаємо і Україну
Не нація та, що так легко втрачає святе!
----------Приспів-----------------------------
Берегиня роду мати-українка,
Втратила свободу за кордоном гірко.
Коротає вік свій на чужій землі
Ждуть від неї вістку діточки малі,
Ждуть від неї вістку діточки малі.
.................................
Вже повиростали діточки малі,
Жлуть додому мати діточки її!
Плюсовий запис
Звантажити аудіо (+)
Коментарі:
Іронія долі, історія матері-жінки.
Зібрала валізу, і їду в незвіданий край,
Її проводжає родина неначе навіки
Куди вона їде? Навіщо? Чому? Не питай!
Хіба не знайдеться їй місця у рідному домі?
Чому вона тяжко працює на іншій землі?
Щоб скруті не жили, не ниділи діти її.
п-в
Берегиня роду мати-українка,
Втратила свободу за кордоном гірко.
Коротає вік свій на чужій землі
Ждуть від неї вістку діточки малі,
Ждуть від неї вістку діточки малі.
А діти сумують, їм мамина ласка потрібна,
З вікна виглядають, в зажурі старенькі батьки
Скоріш повертайся додому матусенько рідна.
Читає в листах вже до болю знайомі рядки,
Так часто в тривожні хвилини втрачали ми віру,
Губили надію, та не забуваймо одне!
Без матері-жінки ми втрачаємо і Україну
Не нація та, що так легко втрачає святе!
п-в
Берегиня роду мати-українка,
Втратила свободу за кордоном гірко.
Коротає вік свій на чужій землі
Ждуть від неї вістку діточки малі,
Ждуть від неї вістку діточки малі.
.................................
Вже повиростали діточки малі,
Жлуть додому мати діточки її!!!!
Дякую за текст!
Щиро вдячна,це і про мою матусю.Так хочеться часто матері тепла.....
Шановний пане Василю а не могли б ви прибрати бек в кінці.
Щиро дякую.Слава Україні.
Іронія долі, історія матері-жінки.
Зібрала валізу, і їду в незвіданий край,
Її проводжає родина неначе навіки
Куди вона їде? Навіщо? Чому? Не питай!
Хіба не знайдеться їй місця у рідному домі?
Чому вона тяжко працює на іншій землі?
Поїхала мати у пошуках кращої долі
Щоб скруті не жили, не ниділи діти її.
----------Приспів:----------------------------
Берегиня роду мати-українка,
Втратила свободу за кордоном гірко.
Коротає вік свій на чужій землі
Ждуть від неї вістку діточки малі,
Ждуть від неї вістку діточки малі.
----------------------------------------------
А діти сумують, їм мамина ласка потрібна,
З вікна виглядають, в зажурі старенькі батьки
Скоріш повертайся додому матусенько рідна.
Читає в листах вже до болю знайомі рядки,
----------------------------------------------
Так часто в тривожні хвилини втрачали ми віру,
Губили надію, та не забуваймо одне!
Без матері-жінки ми втрачаємо і Україну
Не нація та, що так легко втрачає святе!
----------Приспів-----------------------------
Берегиня роду мати-українка,
Втратила свободу за кордоном гірко.
Коротає вік свій на чужій землі
Ждуть від неї вістку діточки малі,
Ждуть від неї вістку діточки малі.
.................................
Вже повиростали діточки малі,
Жлуть додому мати діточки її!
Дякую, дуже пронизливо!









Останні коментарі
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!