Людмила Клименко
Хлопців рота
|
|
Опис:
ропонуємо послуги створення мінусовок, аранжувань, реміксів, мастерингу та зведення. Працюємо професійно та якісно! +380680870943 Telegram
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Жіноча
- Властивості:
Текст пісні:
Hey! Hey! Hey!
Приспів:
Колись в мене була,
Колись в мене була хлопців рота!
Не одному я дала,
Не одному я дала коло плота!
Коло плота, коло плота
Я давала ніжний, ніжний поцілунок,
А кому не пам'ятаю, бо збився рахунок!..
Цілу ніч не спала, цілу ніч не спала,
З хлопцями стояла, ніжно цілувала,
Колись була осінь, а тепер зима,
Колись були танці, а тепер нема,
Залицяли хлопці кожну ніч мене,
Хто би міг сказати, що той час мине!..
Приспів.
Осінь вже настала, осінь вже настала,
І зів'яли квіти, що ж його робити?..
Вже усі дорослі, вже повиростали діти,
Вже усі чекають, щоб принести мамі квіти.
Вже роки минули, не вернути знову,
Не вернути більше молодість чудову...
Hey! Hey! Hey!
Приспів. (2)
Коментарі:
ДЯКУЮ !!! СУПЕР!!!
Дякую !
дякую
дякую !
Дякую а нема чоловічої версії?
Дякую!
Дякую????
Дякую????
Дякую!
Дякую!
дякую!!!!
Дякую!
Дякую.
Хлопців рота!0 13
Hey! Hey! Hey!
Приспів:
Колись в мене була,
Колись в мене була хлопців рота!
Не одному я дала,
Не одному я дала коло плота!
Коло плота, я дала коло плота
Дала ніжний, поцілунок,
А якому я не знаю, бо збився рахунок!..
Цілу ніч не спала, цілу ніч не спала,
З хлопцями стояла,
Колись була осінь, а тепер зима,
Колись були танці, а тепер нема,
Підводили хлопці кожну ніч мене,
Хто би міг сказати, що той час мине!..
Приспів:
Колись в мене була,
Колись в мене була хлопців рота!
Не одному я дала,
Не одному я дала коло плота!
Коло плота, я дала коло плота
Дала ніжний, поцілунок,
А якому я не знаю, бо збився рахунок!..
Вже настала, осінь І зів'яли квіти,
Вже усі дорослі, вже виросли діти,
Вже роки минули, не вернути знову,
Не вернути молодість чудову...
Hey! Hey! Hey!
Приспів:
Колись в мене була,
Колись в мене була хлопців рота!
Не одному я дала,
Не одному я дала коло плота!
Коло плота, я дала коло плота
Дала ніжний, поцілунок,
А якому я не знаю, бо збився рахунок!.. 2р
ДЯКУЮ!!
дякую
Дякую!
ХОТІВ БИ ПОЧУТИ,ЩОБ АВТОР ЗАСПІВАВ ПЕРШИЙ КУПЛЕТ
Дякую!
дякую
Дякую









Останні коментарі
petro1983: Дякую!
Олег : Це що
Aleksandriks: клас!
Aleksandriks: супер!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": Плюсик це серйозно
VNikitin: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
viktor64: Дякую за хороші мінусівки!
vadim2021: Дякую гарний вальс. Зробіть будь ласка мінус Вечори в Карпатах
sa1957: Дякую!
sa1957: Дякую!
sa1957: Дякую!
Peet Калуцький: boss1973,було прохання на з'ясовування відносин перейти в приват.Навіщо "розхитувати човен"?Від прохань почну переходити на інші,більш дієві дії.Останнє попередження!Згідно Правил Порталу пишемо відгуки відносно якості мінуса.На цьому крапка!Дякую!
boss1973: Саня Нестер,дякую за Ваші роботи !!! Не звертайте увагу на ,,критиків,, .Ви робите мінусовки,виставляєте на сайт,ще й сваряться на Вас.Кому не подобаються роботи-не качайте,пройдіть тихенько далі,лабайте ,,в живу,..
Андрій Метлицький: Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
ангеліна гудько: Класна пісня! Дякую!
Sasha K. : ДЯКУЮ!
alex_2011: Дякую!
Святослав Сметанський SUZIRYA-band KOZOVA: Звууки-треки розбалансовані
Strelbitskiy: Саня Нестер, якщо Ви трохи мухлюєте, - не робіть цього. За все інше - скидаю шляпу, бо сам цього робити не вмію. Задавки з нету виходять сильно кастрованими... За маніпуляціями мають дивитися адміни. А взагалі - хлопці, МИРУ, СПОКОЮ і ТЕРПІННЯ!
chertic: фото!
chertic: заберу за 1000грн.
yourchattygirl3: Дякую!!!
Strelbitskiy: ДЯКУЮ ЗА ЧУДОВІ МІНУСОВКИ !!!
Олег : ДЯКУЮ ЗА ЧУДОВІ МІНУСОВКИ !!!
Олег : Саме цікаве що ні один з невдоволених не виставив своєї мінусовки щоб люди на сайті почули.Якщо комусь не подобається то як кажуть проходьте повз чи ви хочете щоб вам хтось на шару писав фанери це так не працює ДРУЗІ!!!
arden18273645: 1------------------------------------------------- Як сумно на душі сьогодні в мене, Я зрозумів - від долі не втекти, Пливе мені назустріч наречена, У ніжнім сяйві білої фати. Так весела і така грайлива, Немов принцеса, ніжна й молода, А поруч він іде такий щасливий, І віддано в оличчя загляда. ПРИСПІВ: Чуже весілля, чуже весілля, Кому на радість, кому на сміх, Чуже весілля, чуже весілля, А я сумую один з усіх. Чуже весілля, чуже весілля, А я на ньому незваний гість, Чуже весілля, гірке похмілля, А чим я винен тобі повік. ПРОГРАШ 2-------------------------------------------------- Пробач, що говорив тобі колись я, На серце ляже марний вантаж, Я не сказав тобі: «Пробач, вернися!», Бо все, що маємо ми, не збережем. Напевне, будуть подруги радіти, І друзі щастя зичитимуть знов, А я, лиш подарую жовті квіти, Такі печальні, як моя любов. ПРИСПІВ: Чуже весілля, чуже весілля, Кому на радість, кому на сміх, Чуже весілля, чуже весілля, А я сумую один з усіх. Чуже весілля, чуже весілля, А я на ньому незваний гість, Чуже весілля, гірке похмілля, А чим я винен тобі повік.
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Jordzh: Саня Нестер Дякую!