Ліпінський Андрій
ПІДВЕЛА-
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Помірна
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
Коментарі:
1. Ти казала в понеділок що покажеш своє тіло
у вівторок говорила яка твоя дупа біла
ти казала у середу що ти файна із переду
я прийшов тебе нема, підманула підвела
приспів:
ти, казала ти, набрехала, ти
бо, з Іваном ти цілий день гуляла ти
ти, казала ти, набрехала, ти
бо, з Іваном ти цілий день гуляла ти
ти ж мене ти ж мене підманула
ти ж мене ти ж мене підвела
ти ж мене ти ж мене молодого підманула не прийшла
ти ж мене ти ж мене підманула
ти ж мене ти ж мене підвела
ти ж мене ти ж мене молодого підманулааа
2. Ти казала у четвер що даси мені тепер
говорила у пятницю пустиш мене під спідницю
ти казала у суботу поцілуєш біля плоту
і так само кожний день ходжу я мов той олень
приспів:
ти, казала, ти, набрехала, ти
бо з Іваном ти цілий день гуляла ти
ти казала ти, набрехала ти
бо з Іваном ти цілий день гуляла ти
ти ж мене ти ж мене підманула
ти ж мене ти ж мене підвела
ти ж мене ти ж мене молодого підманула не прийшла
ти ж мене ти ж мене підманула
ти ж мене ти ж мене підвела
ти ж мене ти ж мене молодого підманулааа
3. Ти казала у неділю, ти казала у неділю
що вже точно будеш біля, біля клубу ти стояти
і на мене там чекати
приспів:
ти казала ти, набрехала ти
бо з Іваном ти цілий день гуляла ти
ти казала ти, набрехала ти
бо з Іваном ти цілий день гуляла ти
→ http://tekstovnet.ru/1/Andriy-Lipinskiy/tekst-pesni-Pidmanula
файно.
Супер файно !!!
Щиро дякуємо !!!
Досить прикольно і оригінально!Дякую щиро!!!
Де взяти + Дякую
3. Ти казала у неділю,підем разом на вессілля
що як підеш ти до клубу то надіниш нову шубу
Й-небудеш з Йваном гуляти лиш мене. -вірно кохати
Я втомивсь тебе чекать годі вже стерво брехать
Пр-в: Кода.
Дякую!..(попр.).Я втомивсь тебе чекать годі стерво вже брехать
дякую давно чекав.
Приколюються хлопці.
Дякую Володя гарно!
Чудово!Дякую!!!
ДЯКУЮ !!!!









Останні коментарі
Strelbitskiy: Дякую!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!! СУПЕР!!!!!
Zhenja5Fenek: ДЯКА!!!!!! СУПЕР!!!!!
nadia18_25: Дякую!!! Дуже класно!!!
muroslav_lax29: Дякую!
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Автор цієї теми та фонограми - Костянтин Пенчковський
igor_m2008: Дякую!!!!
Halyna333: Гарна фонограма)))
alex_2011: Дякую.
Міша Клим: Щиро дякую!
VIKTOR KRAVCHENK: Дуже дякую !!!
kroha2001: ДЯКУЮ.
Borodatiy: Креативненько! Дякую
helen22: Оперативненько. Дякую!
ivanmostoluk: Дякую!!
Pravduksm: Щиро дякую
Михаил : Дякую
Олександр Головко: В стилі Модерн Токінг
Іван : Дякую!
Sofazosa: Дякую!!!
vania021: Є якісний мінус! Звертайтеся)
vasilvasa: В мене є пср 450
vasilvasa: На олх я бачив
valerikKovalchuk: Дякую!
Вася: Дякую !
valerikKovalchuk: Дякую!
sasha_roy: Дякую.
Андрій Успішний: Я зайшов трохи з іншої сторони, осучаснив і актуалізував той самий зміст. https://www.youtube.com/watch?v=nPdiPc4bQwY
Lewik: Дякую !!!