Ліпінський Андрій
Дівчина із села
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Тематика:
- Авторська
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Соло
- Стать :
- Чоловіча
- Властивості:
Текст пісні:
1. Перший раз її побачив у сільському клубі
на високих каблуках і червоні губи
голі нови ,мініюбка радували очі
тіло моє аж спотіло душа втіхи хоче
сказав собі ,що i love you її
Приспів (два рази)
Ну просто бомба, дівчина із села
стильна і молода,з розому зводить всіх
І крутіша від міських
2.Дівка була не проста ,у селі мажорна
Пішки в клуб вона не ходить,беха в неї чорна
Але гроші не зіпсули молоде дівчисько
бо компанія і друзі на першому місті
3.Я підходжу несміливо ,комплімент кидаю
Трохи встидно як відшиє,бо мене всі знають,
Але бачу що не так цього вна чекала
І на заздрість пацанам цьом подарувала
Здалось ,мені,що це в солодкім сні
П-р (2 раза)
Ну просто бомба, дівчина із села
стильна і молода,з розому зводить всіх
І крутіша від міських
Проіграш
П-р (2 раза)
Ну просто бомба, дівчина із села
стильна і молода,з розому зводить всіх
І крутіша від міських
Плюсовий запис
Коментарі:
Дякую!!!
Дякую. Супер!
а де можна послухати плюс? Дякую!
Пісня просто супер так і хочеться встати і танцювати. Респект автору цієї пісні
Дякую!!!
Просто щиро танцювально. Дякую!
Дівчина із села дійсно просто бомба .Пісня бомбезна.Дякую
Дуже дякую автору за вашу пісню. Ви як завжди молодці. Кажу тому, що доводилось гуляти на вашій забаві. Особливо респект малому саксофоністу, у цьому ваша фішка. Чекаю на нові пісні.
ДЯКУЮ!!!
для "провінції".
Вст.
1. Перший раз її побачив на танц полі в клубі
на високих каблуках і червоні губи
голі ноги ,міні юбка мої брало очі
тіло моє аж спотіло душа серця хоче
ска-за-в. -со-бі,-що а-й.ла-в.ю- її---
Пр-в:
/(Ну просто бомба), ді-вчина ця мала!-...
стильна і молода!-,...з ро-зому зводить всі-і-х...
-Її щирий ми-ли-й смі--х /-2р.
2.Дівка була не проста ,місцева мажорна
Пішки в клуб вона не ходить,беха в неї чорна
Але гроші не зіпсули молоде дівчисько
бо компанія і друзі у хорошім крузі
3.Я підходжу до дівчини ,комплімент кидаю
Трохи встидно як відшиє,бо друзі засміють,
Але бачу що не так цього вна чекала
І на заздрість коришам цьом подарувала
Зда-ло-сь -ме-ні, -що це- в со-ло-дкі-м сні---
Пр-в: (2р.)
п-гр.
Пр-в: (2р.)
Дякую
текст"засміють"- достануть
Це СУПЕРРРРРРР,ХІТ, таких би пісень хочаб 20 і народ можна держати на вушах цілий вечір.Велике ДЯКУЮ.
респект автору!!! таких би побільше
Повага!)
СУПЕР!!!
Дуже дякую!
ДЯКУЮ !!!!!
Дякую
ДЯКУЮ!









Останні коментарі
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!
sa1957: Дякую!
dondiyk: Дякую…
steve1010: Дякую!