Лісапетний Батальон
Я просто королева
|
|
Для того щоб звантажувати записи, необхідно увійти або зареєструватися
Додаткові дані:
- Темп :
- Швидка
- Виконується:
- Ансамбль
- Стать :
- Будь яка
- Властивості:
Коментарі:
Файно.
У селі я сама файна, сама гонорова,
Я з криниці ношу воду і рубаю дрова.
В мене самі файні вуха, сама файна пика,
А у ліжку взагалі я сама-сама дика.
В мене самі довгі ноги, як у Агілєри,
Я на них взуваю мешти номер сорок штири,
А коли корову дою, вим'я аж димиться
І пражене молоко у відерце ллється.
Приспів:
Я - просто королева, я - просто богиня.
Від моїх поцілунків в тебе шия синя.
Я наче голубонька, наче ластівочка,
Так міцно обнімаю, аж репає сорочка.
У селі я сама краща, сама найгарніша,
В мене на усе село зуби найбіліші,
В мене губи більші як в Анджеліни Джолі,
Добре, що їх покусали у неділю бджоли.
Я працюю не на фермі, а в бібліотеці,
Кожен день йду на роботу у новій спідниці.
Прочитала п'ять книжок і зо дві газети,
Ну чому мене ви, хлопці, заміж не берете?
Приспів. (3)
Я просто дивуюсь, невже під такий сраний текст і музику танцюють????????
Це повна фігня,це соромно виконувати
Я теж дивуюся, але парадокс в тому, що качають....
P/S... автору за фонограму дякую, але я качати не стану.
ммммммм.......дааааа......
"Це повна фігня,це соромно виконувати"
- повністю згодна!
справа в тому, що цивілізація поступово деградує- тому, такі твори, зараз людям подобаються. в цьому немає нічого дивного. далі- буде набагато цікавіше
Не треба так серйозно сприймати цю пісню. Сердючка - це перевдягнений мужик і все добре. Це - при-кольна пісня-жарт.
добре критикувати, але всеж таки виграли мільйон прості жінки з села , а пісня поприколу і якби булоб соромно виконувати на стб їїб не пропустил. Нетреба багато говорити а просто докожіть ,що ви, хто критикує, кращі.
до всіх хто дуже критикує і каже що це повна фігня хочу сказати що на смак і вподобання друзів неи найдеш не подобається не виконуйте!!!! і слухайте тупорилу російську попсу і наших Теперішніх українських виконавців які співають точно у мільярди разів гірше ніж ці жіночки
Мінусовка,яка тут звучить,- звичайно це не оригінал,але автор хоч щось пробував зробити замість того щоб критикувати яка ця пісня.
nat_karamel а також LABYH28 і ще Helene 777 замість того щоб тупо скачувати чужі фонограми і відтворювати їх на різних дифилядах, а потім ще й казати "що це повна фігня" - продемонструйти на сайті свої "геніальні" твори, а ми їх оцінимо. А також визначимо чи ви дотягуєте щоб хоч би пройшли відбірковий тур "Україна має талант"
Які тут всі "правильні", аж бридко! Шановні, вам самим не смішно з власних, дешевих ПОНТІВ????? А пісня добра, в своєму жанрі! Напишіть щось КРАЩЕ, а потім мукайте!
а ТЕ, ЩО СЛУХАЮТЬ І БАЛДІЮТЬ ПІД ОБМЕЖЕНІ, ТУПІ І З МАТЮКАМИ ПІСНІ ТО ЦЕ НОРМАЛЬНО? КЛАСНІ ЖІНОЧКИ. ПРИКОЛЬНІ!!!
дуже дякую!!!просто класно!!!
А Дзіздьо що кращий???Ці жінки показали реалії нашого села.
Це не нам вирішувати, НАРОД цого хоче аж ПІЩИТ, це наше ріднесеньке бо як отим жіночкам зрабити макіяж і всі процидури то вони красивіші від всіх ци пудрованих ляльок...
Це не нам вирішувати, НАРОД цього хоче аж ПІЩИТ, це наше ріднесеньке бо як отим жіночкам зрабити макіяж і всі процидури то вони красивіші від всіх ци пудрованих ляльок...
Я був здивовоаний,коли попросили буквально позавчора ці піснс і з ума сходили ,Сердючка тихо відпочиває зараз ))))
1) мінус нормальний
2) нород вимагає
3) кому не подобається, хай дасть кращий варіант, котрий сподобається народу.
автору респект!
Ми працюємо для народу,а їм це доподоби.Тож будьмо патріотами свого народу.І дякуємо тим хто це робить.
хлопці я вас пітримую народ тащиться під ці пісні особливо після друго столу забава повним ходом 25.01.2014р.
У Дзідзьо з Данилко хоч були відносно жирні забойні мелодії та аранжування. Я не дозволю дружині під оце пум-пум співати. А для піпл є маса інших драйових пісень









Останні коментарі
Юлія Фединська: Дуже гарно . Дякую
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Я ПО НАТУРІ СПРВЖНІЙ РОКЕР А СПІВАЮ ПОПСУ І НЕ ГРАЮ В ПОКЕР А ПІСНЯ ВИХОДИТЬ НУ СПРАВЖНІЙ ТОП ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП\\ ПРОГРАШ І НЕ ВАЖЛИВО ЩО ТИ СПІВАЄШ І В НОТИ БУВАЄ НЕ ПОПАДАЄШ МОЖЕ І НЕ ВЧАСНО ВІДКРИВАЄШ СВІЙ РОТ ЗА ТО ТИ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ТАК Я БУВАЮ ТРОХИ ПРАТІВНИЙ ЛИСИЙ ПУЗАТИЙ І НЕ СПАРТІВНИЙ А Я СОБІ ЗНАЮ ЩО Я ВИГРАВ ДЖЕК ПОТ ТИ В МЕНЕ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 4р ПРОГРАШ ВСІ ХТО НЕ СПІВАЄ ВІДКРИВАЄМО РОТ ПОП КОРОЛЕВА КОРОЛЕВА ПОП 3р
RimskiyIvan: ШІ РУЛИТЬ ПО ДОРОСЛОМУ !!!СУПЕР !! ДЯКУЮ !!!
muroslav_lax29: Дякую!
muroslav_lax29: Дякую!
Micola65: ДЯКУЮ. Це те що треба.
mazuryk: Дякую!!! Якщо Можнв Ой на горі стоїть Хата
Валерій Ігорович: Саня, дякую Вам за чудові, якісні мінусовки. Мені по барабану де ви їх берете і як робите- це звісно на багато краще за задавки і радує, що Ви ними ділитесь з нами безкорисно. Думаю, що заздрісники які стараються обгадити Вас, також співають під Ваші мінуса. Оставайтесь з нами. Ще раз - Дякую!
Валерій Ігорович: Святослав Сметельський, Ви дійсно розумієте що таке компресія і для чого вона???
leo1965: Дякую!!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
leo1965: Дякую!!!
IGORMUZ64: Дякую!
IGORMUZ64: Дякую!
alex_2011: Дякую.
Mary@n KH@RIv: Дякую!
Олег : Дякую !!!
olegantonenko: ДЯКУЮ!
Dozuk1966: Файно !!!
Саня Нестер: Норм +++
Володимир Штика: Дякую!!!
Micola65: ДЯКУЮ ДУЖЕ.
Andrey72: Дякую!
Фісунов Андрій гурт "FortePiano": О цю вже замовляли
1o9v5t9: Дякую!
1o9v5t9: Дякую!
V07a01lera: Дякую !
Володимир Штика: Дякую!